
Oleg Tityaev fotói

Nyári kalandként élik meg a hazatoloncolást a romániai romák, akik "önként' - fejenként 300 eurós, gyerek után 100-100 eurós francia segéllyel - különgéppel, a francia állam költségén érkeztek csütörtökön és pénteken haza Romániába.
Deportálják a romákat: "bár legálisan érkeztek az országba, de illegális telepeket létesítettek, törvényellenes tevékenységet folytatnak, a gyerekeket koldulásra kényszerítik és megfélemlítik a helyi lakosságot."
"A fele dolgozott, a másik fele kukázott” - a romák visszakészülnek.
Egy szippantás és már indulok is. :)
sahinel | 2010.08.08. 18:32:34Vagy spuri:D
De úgy tudtam te csak zöldet szívsz:http://www.youtube.com/watch?v=W-xKUU5sWS4&feature=related

Russel James fotói

Nehéz poszt. Mit írhatnék ide?
Dokumentumfilm készült Biszku Béláról, volt magyar belügyminiszterről. Regnálása idején több embert akasztottak fel, mint 1848. vagy 1945. után. Nem igazán lehet róla elfogulatlan cikket találni, nehéz kihívás véleményt mondani róla. Letűnt korszak soha el nem múló bűneiért felelős emberként él köztünk büntetlenül, mint oly sokan mások: nyilasok, bolsevikok, hazaárulók és idegengyűlölők.
A film elkészítői átverték Biszkut, ugyanazzal a recepttel élve, mint a náci öregekre vadászó oknyomozók. A filmet mégis bemutatták, egyesek engedélyével, egyesek engedélye nélkül.
A film megtekinthető itt: Bűn és büntetlenségrebecca | 2010.07.22. 23:00:56ő még hitt ezekben a dolgokban - mi most úgy látjuk, hogy rossz dolgokban hitt
és egyetértek az előttem szólókkal: ilyen finnyogó videok helyett vonják felelősségre - ha a vád ellene a törvénytelenség, akkor bizonyítsuk be törvényesen, hogy vétkes....
ja, hogy ez kínos lenne mindenkinek? ez mindent elmond a 'rendszerváltásról'

Kutyalelkű tarajos sül
BlueD | 2010.07.21. 03:03:51Ha jól megnézitek van neki tüskéje........ a jobb oldalán hátul. Lehet, hogy nem is kutyának, hanem méhecskének képzeli magát? :D

Philippe Ramette fotói
J@smine | 2010.06.04. 00:32:17:)

Ingyenes a PORTAL a Steamen
eol | 2010.05.17. 11:03:59Hát... nem tudom, átnéztem a kínálatuk, és ami megvan nekem lemezen (eredetiben), az a steamen általában drágább, kivéve ha promóciós. Ugyanis a nagy online retailerek (pl. Amazon) a dobozos árából is jócskán levágnak, gyakran 50-75%-ot is. Az elmélet szép, tényleg lehet spórolni a digitális kiadáson, csakhogy nem ártana, ha abból a spórlásból nekem is osztanának egy keveset.
A Portal meg király, aki nem játszodta eddig legyen kedves szégyellni magát és pótolni mulasztását.

Marc Da Cunha Lopes képei
lb7 | 2010.05.11. 16:41:47Megkapó, elgondolkodtató, fantáziadús, ijesztő, félelmetes, gyönyörű. Én szeretnék tudni ilyeneket csinálni.

Pár napja olvastam egy bizarr esetet, miszerint egy 15 éves, vagina nélküli (!!!) lány orális szextől esett teherbe.
Talán még ezt is felülmúlja ez a hír: egy fehér amerikai nőnek fekete gyereke született, miközben a férj Irakban, és a nő azt állítja, hogy 3D-s pornó nézésétől esett teherbe. Kicsit gyanús, nem? :D Persze lehet, hogy már tényleg ilyen fejlett a technika? ;)plantek | 2010.05.11. 21:10:06Nocsak jogosan félnek gyakorikerdesek.hu-n?:D:D:D










A jogvédő szervezeteknek nem tetszik, hogy félreértések és az imázsveszteség elkerülése végett Bukarest a roma helyett a cigányra akarja cserélni az etnikum hivatalos megnevezését.
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=96650