
Vers mindegy kinek
Ezt a beleélést! :) A vége felé már komolyan aggódtam az egészségi állapotáért...Nyolan | 2007.12.13. 00:48:16Az első perc egész tűrhető volt :D
Halat vegyenek Bulgáriában... ;) (mondjuk az egyik már nem tűnik túl egészségesnek)
regua | 2007.05.15. 16:47:05Na és? Mi is azok vagyunk...:D
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”sawyer | 2007.04.24. 08:55:40A realdoll.com -on láttok cifrábbakat is....
Nagy a japán isteni állatkert....
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)bungle | 2015.07.12. 11:41:39www.lik.com/news/newsarticle57/
A Phantom c. fotója 6,5M dollárért kelt el, ezzel világrekordot döntött (megdöntve a 4,3M dollárért megvásárol Rhein II árát: www.ize.hu/comments.php?post_id=19862). Ja, és még Peter Lik 2 másik képét is megvették potom 2,4M ill. 1.1M dodóért.

Itt van az egészségesebb, csak nikotint tartalmazó elektromos cigaretta!
Su | 2007.02.26. 20:26:29elsimerem nem olvastam frissiben utána, csak egy régebbi olvasmányomra alapoztam, amiben a mérgező hatásai mellett arról is írtak, hogy milyen pozitívumai vannak a fogyasztásának. így utólag elképzelhető, hogy a korábban említett dohánygyár reklámja lehetett. annyira már nem emlékszem rá, hogy hol láttam leírva.
mea culpa

Rakétameghajtásos. :)
Nem egészen úgy sült el, ahogy ők azt szerintem akarták... ;)dilidoki12 | 2007.11.04. 11:37:39hát...XD
- Annyi levél érkezett, hogy a regisztrációnál "foglalt" a nevük, mivel a Habostorta központi adatbázisban többszázezer ember regisztrált már és így azok a nevek tényleg foglaltak. Viszont most már van saját adatbázisa az Izének, ahol még minden név szabad. Bocsi azoktól, akik a Habostorta oldalán regisztráltak az elmúlt napokban, most újra meg kéne tenni (az előny, hogy bármilyen nevet választhattok), fél perc az egész. Köszi!nearo | 2007.01.13. 11:38:59Hmm... dejó, regelve lettem... mondjuk nem értem ez miért nem így volt eddig is.
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)rotatorrepesz | 2008.12.05. 00:15:21Tud valaki segíteni a 21 esben? Nem nagyon értem mit kellene csinálni.
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!Élien | 2006.12.04. 19:07:09Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja nyersen ,mint a dögkútból kiemelt , 3 hetes disznó tetem beleit . Többek között ezért is gyülölöm őket .
Nem érdekel, hogy indiai vagy cigány , ugyan az !!!!!!!!

Csőfutam ventillátorokkal vagy mikkel?! De egész ügyes!
csicsilla | 2007.09.27. 10:19:06tők jooooo!









