
Kreacionista propaganda gyerekeknek
Kreacionizmus (Wikipédia)
Darwin és a kreacionista egyetemisták: Egy apró cickányféle állat, valószínűleg az egyik első, 210 millió éve megjelent emlős, a morganucodon csontvázának modellje előtt a másodéves biológushallgató, Lauren Dunn nem volt túlságosan elragadtatva: "210 millió év? Ez maga az önkényesség. Csak úgy odaírnak egy számot, mert nem tudnak semmit". "Biológiai-genetikai lehetetlenség, hogy ez itt, ez a patkány olyanná fejlődjön, mint mi!" - csatlakozott felháborodva a húszéves Nathan Hubbard orvostanhallgató.
Ha eddig még nem hívtad volna meg az összes barátodat és ismerősödet a brands.hu-ra, most itt a legmegfelelőbb alkalom! Ha a következő egy hónapban belépsz az oldalra, és ott küldesz meghívót számukra, akkor nemcsak az első vásárlásuk után járó 1.000 forintos kuponnal jutalmazunk meg, hanem a Tiéd lehet további értékes ajándékaink egyike is. Lépj be a brands.hu-ra, és tudj meg többet a játék részleteiről!
Ne feledd, a játék alatt is a legjobb akciókkal várunk!
Jó vásárlást kíván a brands.hu!bandee1219 | 2010.08.26. 19:33:35A mostani akció nagyon kecsegtető! XD

Az igazi Csillagkapu program keretén belül az amerikai haderő a távérzékelés lehetőségét vizsgálta több éven át. Ugyan ma már hivatalosan lezárták, de ihletet még merítenek belőle olyan filmekhez, mint a Kecskebűvölők című
tragédiaparódia.A sikerességéről megoszlanak a vélemények, de most mindenki eldöntheti maga ennek a valóságtartalmát.
Kattints ide, add meg az e-mail címedet. A kapott számsort írd fel egy lapra, majd nyomd meg a Submit gombot. Véletlenszerűen egy célpontot fogsz kapni a címedre (még ne nézd meg!), amit körül kell írnod, minden benyomást és fogalmat, ami csak eszedbe jut róla (anyag, szín, alak, stb., lehet még vázlat, rajz). Ha késznek érzed, megnyithatod a kapott pdf állományt és összehasonlíthatod a leírtakkal.
Kommentekbe jöhetnek a sikerélmények ;)Nas | 2010.08.16. 18:17:31Áhháá, A link. :D
Ezt akkor fogom bárkinek elhinni, ha majd én adhatok neki 10 feladványt, amit tuti, hogy nem nézhetett meg előtte, és abból legalább 5-öt eltalál, de nem úgy, hogy "hűű, látok egy függőleges vonalat...jéé, és TÉNYLEG van függőleges vonal a képen --> LÁTNOK vagyok", hanem legalább úgy, mint ahogy pl. bungle "próféta" poénja mutatja...
Oké, nem leszek szőrszálhasogató, elég lenne akár egyet is eltalálnia...de azt pontosan... De ezt sem hiszem, hogy sikerülne...
Ha tényleg létezne ilyen érzék, akkor annak nem csak tippelési eséllyel kéne működnie, meg csak akkor, ha az időjárási tényezők, az illető szellemi frissessége, a kispárnája tolltömésének sűrűsége, kampós fűszálak a reggeli kocogás során, stb. megengedik, hanem kisebb-nagyobb pontossággal mindig...
Persze ez azért kurva jó kis teória, mert ha valaki véletlenül eltalálja, hogy mi van a képen, akkor azt rögtön elkönyveli "bizonyítékként" a jelenség létezésére, ha meg neadjisten nem működik a dolog, lehet azt mondani, hogy ez azért van, mert nincs érzéke hozzá az illetőnek... Ügyes. :)
Galaxisok ütközése - a NASA-nak három teleszkóp segítségével sikerült csodálatos felvételeket készítenie két galaxisról, amelyek "éppen" összeütköznek, csakhogy ez a karambol már százmillió éve tart. A Csáp-galaxisok 62 millió fényévre vannak a Földtől, a kozmikus karambol százmillió éve kezdődött, és még ma sincs vége. Eközben számtalan csillag és fekete lyuk jött létre.bungle | 2013.04.11. 12:05:44Mi történne egy fekete lyukba zuhanó űrhajóssal, megsülne vagy szétszakadna? A válasz nem mindegy: ha megsül, akkor vele együtt füstbe megy az általános relativitáselmélet, ha viszont szétszakad a teste, akkor a kvantummechanikával nincs valami rendben.
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20130408-tuzhej-a-fekete-lyukak-korul.html
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak." "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.I. C. Wiener | 2010.07.28. 21:03:06Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :)
Hangsúlyozom, szerinte... :)

Ejtőernyős csacsi "repkedett" a strandolók fölött - szemtanúk beszámolója szerint a szerencsétlen állat nem tűrte jól a megpróbáltatást és folyamatosan ordított.
Nas | 2010.07.22. 21:43:13Nézd, egy hullócsillag... :)
(Amúgy sajnálom azt a kutyát is, de azért azt ne keverjük már a szándékos állatkínzáshoz...a kutatók igyekeztek minden körülményt biztosítani neki, hiszen az ő érdekük is az volt, hogy minél tovább megfigyelhessék az életjelenségeit...sajnos, ez nem sikerült nekik.)

Ahogy Neo mondaná: nincs olló. Virtuális hajnövesztés, hogy utána jól levágják virtuálisan.
lb7 | 2010.07.11. 22:30:51elég gagyi... ennél azért ügyesebb dolgokat is kitaláltak már ezek a japcsik :)

CouchSurfing - "kanapészörfölés", avagy ingyenszállás a nagyvilágban.
A "kanapéfoglaló közösség" 2003-as indulása óta már kb. 2 millió tagot számlál 237 országból. Noha a legvonzóbb tényező sokaknál az lehetne, hogy a nyaralást letudhatják ingyen szállással és minimális egyéb költségekkel, ám a legtöbben mégis a kapcsolatépítés, barátkozás, első kézből kapott kulturális élmények miatt regisztrálnak az oldalon és fogadnak vendégeket, vagy mennek maguk is látogatóba.Thiaa | 2010.07.10. 23:39:53Jelenleg Amerikaban dolgozom a nyaron. 3an vagynk magyarok egy helyen, ha vegeztunk a meloval ellatogatunk nehany helyre az allamokban, es a szallast mindenhol couchsurfing-el oldjuk meg. 2,5 het utazas ugy, hogy nem kell szallasert fizetnunk, a nyelvet is gyakoroljuk, uj embereket ismerunk meg, raadasul sokan nagyon segitokeszek, meg a repterre is kijonnek elenk, es nemi idegenvezetest is vallalnak. :)

Egyszerre Tech, Zene és Hiánypótló izé: a Queen közismert zeneszáma perifériákra komponálva

"Orbán-kalkulátor" - nézd meg, hogy mennyit keresel majd az egykulcsos adó teljes bevezetése után.
bloodking | 2010.06.19. 08:10:292011 Januártól ha nem tévedek.










http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40288_kep?mode=latest&position=12