
Frédi és Béni repülője ;)
brier | 2011.02.04. 09:33:25biztos fájhat :)
Dombról lecsúszás, fele nem más korláttal nehezítve és flikk-flakk szaltó kiugrással kombinálva. :)
brier | 2011.01.27. 08:56:29nagyon korrektül nyomta XD hányszor probálhatta már el? :)

Robbanás egy orosz bevásárlóközpontban. Állítólag nem merénylet volt. Az orosz hatóságok közlése szerint két halottat találtak és legkevesebb öt ember sérült meg a robbanásban.
Az viszont biztos, hogy domogyedovói repülőtéren terrorcselekmény történt. A hivatalos közlemény szerint ott, 35 ember vesztette életét és még most is több száz sebesültet ápolnak a kórházakban.
Helyszíni beszámolók
Videó a robbanás pillanatárólMaccoyi | 2011.01.26. 14:32:21Én kavartam meg egy kicsit a két sztorit, de már javítottam. Köszi

A jövő utasszállító repülői
brier | 2011.01.24. 15:29:25szerintem tök jol néznek ki, de ugyanugy ezekre sem ülnék "majd" föl mint a sima repülökre...
még egyik sem maradt fent :D

Rövid videó csattanós véggel: Kis Miki már nagyon izgatott, hogy mikor érkezik a nagybácsi... :D

Egy újabb bájos kacaj. :-)
lb7 | 2010.12.22. 15:12:02beszarok...pont amikor eltalálta a manuszt, akkor jött fel a reklámszöveg alatta, hogy: "vérre éhezel?" :DDD

Quadrocopter "zsonglőrködése" egy labdával.
Szugyi | 2010.12.09. 17:48:50Naaa... azért ez a nem tart semeddig kissé erős :) Az meg ha "valamire" beprogramozzuk kérdéses mennyire "önálló". :)

Az MB&F eddig sem szűkölködött kreativitásban, azonban legújabb pilótaórájuk minden képzeletet felülmúl (egy családi ház áráért).
kiisb | 2010.12.04. 15:36:59instant get

Siklóernyőzés keselyűk közt

Szurkoljunk, hogy a művész úr repülőt is hajtogasson egyszer. Addig is itt van a "Világ Végéig" nevű papírhajója.
thug85 | 2010.11.21. 18:49:38Csórinak még gumicsónakra sem telik!:-D









