
Vigyázni kell ezekkel az ördögi szerkezetekkel, gondolom köztetek is van rengeteg gyanútlan ember, aki már beszorult egy ilyenbe...
Szerencsétlen hölgyet a tűzoltók szabadították ki! És a szomorú, hogy ez nem tréfa.bungle | 2013.01.10. 17:50:17Újratöltve (yt-ról leszedték).
Morfintúladagolás a magyar kórházakban - bevett szokás vagy véletlen?
Mit gondoltok az aktív eutanáziáról?bungle | 2011.11.23. 19:55:48Emberölés miatt nyomoznak egy budapesti kórházban - több beteg meghalt - Videó
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=130165

Szerencse, hogy a II. világháború idején még nem volt ilyen tömegpusztító fegyvere Japánnak.
(A filmre gondoltam...)Vik\'otroT | 2011.11.22. 20:25:46Az egy dolog, hogy maszturbál.A egy dolog, hogy géppuskával.Japán, elnézzük neki.
De hogy bent is felejti?!

Vajon vannak előjelei, hogy gonosz lesz a kislányod? ;)
CRaPtRaSH | 2011.11.21. 16:58:31a folytatást meg inkább ne mondd el :DD

Én, gondolom sok férfitársamhoz hasonlóan, eddig úgy gondoltam, hogy a kendőt azt vagy a nyakára tekeri az ember, vagy a vállára, esetleg a fejére borítja. Hát nem.
25 mód egy kendő megkötésére picit több, mint 4 percben.Vik\'otroT | 2011.11.22. 21:43:45Azért hasznos, ha az ember 25... Szóval 24 féleképpen tud sálat kötni.Főleg ha van egy kis pszichopata beütése.Választhatsz, milyen csomóval a nyakadon szeretnél lógni...

Egy szibériai nő azt állítja, hogy a hűtőjében egy földönkívüli lényt tárolt. Marta Yegorovnam még 2009-ben lelt rá a már halott ufonautára a szibériai "nyaralója" közelében, miután egy fénylő járműre lett figyelmes. A tetemet az Orosz Tudományos Akadémia emberei elszállították, ám még mielőtt a hidegre tett földönkívülit elkobozták volna, az orosz asszony fényképeket készített a lényről.
Gondolom ti is 2 évre a hűtőtökbe raktatok volna egy idegen lényt, ahogy minden értelmes ember, ugye? ;)Findzs | 2011.11.18. 16:12:10látszik, hogy dinnyéből van kifaragva
ez sokkal jobb:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bMGatrWkG2c#!
mégis kiderült róla, hogy penészes kenyérből van :)
http://www.mommo.hu/media/Peneszes_kenyer_volt_az_allitolagos_UFO_video

Amerika forrong! Tüntetéssorozat söpör végig az Egyesült Államokon. Az elnyomó demokrácia, a FED és az 1% ellen tüntetnek!
Természetesen a média hallgat a dologról, az amerikai média pedi arrogánsan úgy állítja be a tüntetőket, hogy azok azt se tudják miért tüntetnek.
Rendőri brutalitás a tüntetéseken
Közben a szakszervezetek is a tömeg mögé álltak.
Világforradalom október 15.én
Ti mit gonoltok az 1% uralmáról?Tooni | 2011.11.21. 22:49:52A média esik túlzásokba
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/2907007/OWS/

Rajacenna, egy 18 éves lány ceruzarajzai (vagy mit gondoltok, photoshop? Vannak videók is az oldalán...)
MStipee | 2011.10.08. 20:02:25De csak a cicik miatt. :D
A linkelt kép nekem pont nemtetszik, de tény hogy egyedi a stílusa a készítőjének.
De ne menj át trollkodásba, lécci, dude...

A labdáért mindent. Persze anya máshogy gondolja. ;)
kiisb | 2011.09.29. 09:59:45De várjál, gond van! Az IZÉ-n nincsenek felejthető videók.
Szegény fókakölyköt kilökték maguk közül a rasszista fóka kolónia tagjai. ;) Farönkök mögött bújkált, mikor a fotós kiszúrta vörös bundáját. Szegényke majdnem teljesen vaksi, ezért esélye sem lett volna a vadonban túlélni. Egy delfinárium gondozói vették oltalmukba.Szancso | 2011.09.21. 19:33:40Animals Taigetos?









