
Russian Dancing Men - egy újabb weebls izé.
(a régebbiek, mint pl. ez szerintem ütősebb volt. b.)Anthraxia | 2011.12.02. 18:19:28Egy nem is olyan rossz "cover" http://youtu.be/2UbgcqI1sUA
Mivel az Izé nem az én magán blogom, hanem egy közösségi blog, játsszuk azt, hogy a héten csak a ti postjaitok kerülnek ki, én meg azt teszem, ami eddig is hivatalosan a feladataim közé tartozott (jóváhagyom az arra érdemes tartalmat, max. belejavítok, postképet megcsinálom normálisan). Az őskövület videókat lehetőleg hagyjátok meg a többi blognak, amiknek a látogatóik még úgy látszik csak most ismerkednek az internettel és tátott szájjal csodálkoznak rá akár egy 2006-os videóra is (ha elég Izés volt, akkor már valószínű megjelent itt jó pár éve).
További jó postokat a hétre!
bungle has left the building...Pöpe | 2011.12.03. 10:20:00"Mielőtt beküldesz valamit keress rá a keresőben' na én ezt nézem be (De mindig eszembe jut utólag...amikor már elküldtem...). Egyszóval Bocs.
Az ősrégi videókkal is jóban vagyok,ugyanis egy videót felraknak ezren (persze más néven) egy videómegosztóra és azt hiszem új közben csak nekem...:S :D De ide a világvége + 10km-re lehet 2-3 éves késéssel érnek el az "újdonságok" .
Szóval, küldenék én posztot, de valahogy nem megyen.Vagy régi, vagy sz@r ecetera-ecetera..... Nya :)

Ear Guards - hogy ne falják fel az agyad alvás közben mindenféle bogarak, pókok! ;)
7sleeper | 2013.09.20. 11:22:30azt akartam írni, hogy mekkora lapátfülei lehettek, de a videó meggyőzött róla, hogy nem
amúgy: pinarágó hal, meg hereharapó, fülbemászó, botfly - mos'meg pók..
blue gender.. :-o

Víz alatti "jégcsap".
"...túlhűlt, fagypont alatti, jelentős sótartalma miatt folyékony tengervízben képződik... lenyúlik a hullámok alá és megfagyasztja az ottani élővilágot..."Békatallér | 2011.11.26. 14:32:14Váááááá... :D

"És így szóla az Úr - Bizony mondom néktek, ha Atyám házában ugrándoztok, mint alágyújtott bakkecskék, kedves az Őnéki." Pál második levele a Núbiaiakhoz
bungle | 2011.11.28. 14:44:44Bibleman vs. The Toxic Tonic of Disrespect
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41737_kep?mode=latest&position=0&large=1

Nyolcan vannak, mind amisok..
Tooni | 2011.11.27. 02:12:26Ugyan már, nem szenved itt senki semmiben. Úgy értem, ha szenvedést okozna neki akkor nem írna. És én sem :D
Csak az olyan kijelentések, hogy valakinek a kommentjeinek a száma jelez valamit róla vagy minősíti. Pl. "nincs élete".
Csak mert ilyen értelműnek tűnt az a hsz.-od. Ne ess már ebbe a hibába te is, légyszi :)

Hogy ezek a gorillák milyen okosak! ;)
A látogatókról már nem is beszélve...cripio | 2011.11.24. 19:50:50Nem hiszem el, hogy még a biciklinél se esett le nekik.
Már a golflabda is túlzás volt, bár akár véletlennek is hihették.

A 22 éves Kristina Rei kedvenc nőalakja a Roger nyúl a pácban hősnője, Jessica Rabbit. Őt látva döntötte el a szentpétervári lány, hogy bizony neki lesz a legnagyobb ajka a világon. A közel száz beavatkozásra eddig körülbelül másfél millió forintnyi összeget költött el.
Pár korábbi kacsacsőrű emlős (vagy csalánszopó verseny győztes).bungle | 2013.04.26. 11:23:09cancer1 küldte:
Kristina Rei, Girl with the World

Blue Lagoon - Izland
A lagúna 6 millió liternyi geotermikus vize - amely 40 óránként kicserélődik - 37-39 C fok hőmérsékletű. A víz 2000 méter mélyről tör fel (ebben a mélységben a hőmérséklete 240 C fok), ahol kioldja az ott található ásványi anyagokat.
Midnight Rider - a világ legnagyobb limuzinja
joy-t | 2011.11.24. 18:15:06Érdekes, a "városi legendának" van honlapja.
http://www.szomjoltosag.hu/









