Többé már nem a Budapestről készített 70 gigapixeles panorámafotó, hanem egy Londonról készített alkotás számít a világ legnagyobb panorámafotójának. A 80 gigapixeles világrekordot egyébként ugyanaz a fotós készítette, mint a fővárosunkról készült remekművet - csak jobb technológiával.Szancso | 2010.11.29. 08:46:19Jac Klondon regénye alapján.:D
Söröshordó moddingoló
Mr.T. | 2010.11.25. 23:36:28Ez szar.

Mi lenne, ha a Föld országait a mostani népességük száma szerint kellene felosztani?
Hogy velünk magyarokkal mi történne? Tippeld meg, hogy most az egyszer lenne-e szerencsénk!7sleeper | 2011.11.23. 19:20:17ez sem nemzetiségi alapú, hame állampolgársági - ergo pláne hülyeség.

5 év bünti... ;)
(mivel a "hölgynek" több mint 2000 videója van, így napi egy produkciójával számolva min. 5 évre előre beoszthatjátok a büntetéseteket).zeshka | 2010.11.19. 12:52:21nyiminyumibébé.....loooool
Budapest antiszemita főváros? Erich Follath a Der Spiegel legújabb számában kifejti: itt rettegnek a zsidók, bőröndjeik becsomagolva, hogy bármikor menekülhessenek, ölik a cigányokat, a Gárda menetel az utcákon, Orbán kiengedte a fasizmus szellemét a palackból, minden a weimari köztársaság utolsó napjaira emlékeztet.rena11 | 2011.08.03. 07:20:05Egy valamit elfelejtesz! A "médiabirodalmukban", és befektetett "pénzükkel", újabb, és újabb munkahelyeket hoznak létre Magyarok részére. Szerintem a valós probléma nem a Zsidókkal, hanem a cigányokkal van..........

Egy fantasztikus gépház átalakítást láthatunk, amiben egy 1990-es BoomBox kazettás magnó lett gépházzá átalakítva!
Swordfish | 2010.11.09. 11:20:19Az építés jó móka, egyébként meg haszontalan és csúnya is, mint a bűn.
Viszont aláírom, hogy ötletes.
A filmekben már a meztelenség is csak számítógépes trükk? Jessica Alba-nak a Machete c. filmben nem kellett teljesen levetkőznie, hiszen a jelenetet számítógépes rásegítéssel oldották meg (valószínűleg Vezekényi Lacika segítségével).bandee1219 | 2010.10.02. 06:54:02lacika nagy szakember!

A Metallica "Ride The Lightning" száma jobban passzolt volna a videóhoz, de így sem rossz... ;)
bungle | 2012.03.17. 12:53:36Dueling Banjos on musical Tesla Coils: www.youtube.com/watch?v=9ovcwnBaOMI

Vezethető R2-D2 házilag.
+ bonus post Tech Izén: 10 játékkonzol + 1 számítógép és 1 projector egy R2-D2-ban.bowtech | 2010.09.27. 18:35:33Viszont nagy!
Röhögőgörcsöt kapott a svájci pénzügyminiszter, miközben egy bürokratikus nyelven megírt, sok számot és paragrafust tartalmazó választ olvasott fel.Mage_ster | 2010.09.25. 08:38:49Ctx Twin. Így helyesebb









