
Hublot MP-05 LaFerrari óra egy Ferrari áráért (300.000$, ~68 millió Ft)
közlegény | 2013.05.13. 11:28:34inkább szőr óra bőr perc, mint ez :)
Félelem és reszketés a budapesti vidámparkban
gigo | 2013.05.08. 14:43:05A cikk utolsó bekezdése odacsap:
"Veszélyes a szívbetegekre
A fejjel lefelé lógás az orvosok szerint veszélyes a szívbetegségben, szembetegségben, magas vérnyomástól, sérvtől, gerincsérüléstől, fülgyulladástól szenvedőkre és a terhes nők számára."
Na most lehet hogy én vagyok az értelmi fogyatékos de ha szívbeteg, sérves, gerincproblémás, terhes nő vagyok, nem ülök fel egy olyanra ami fejjel lefelé fordít, és belepaszíroz az ülésbe... :D
Szembetegség, és fülgyulladás esetén valszeg a vidámparkba sincs kedvem menni, mert szarul vagyok...
A magas vérnyomásra meg igyon vörösbort, hányhat flying circus nélkül is... :D

Vadászat Szaúd-Arábiában - gepárddal
Prospero | 2013.05.05. 08:46:50Persze, hiszen nem éhes, jól tartják, az antilopot meg sem harapta, ez neki játék, kölyök kora óta erre nevelték. Ahogy a vadászkutya lábhoz hozza a lelőtt vadkacsát, egy kis dicséretért.

Magyar siker az angol tehetségkutatóban
A Hip Hop Boyz egykori tagjának, Szűcs Zoltánnak az Attraction nevű látványszínháza elsöprő sikert aratott Nagy-Britannia tehetségkutatójában, a Britain's Got Talent című műsorban. A csapat már a magyar Csillag születikben is próbálkozott, eddig azonban nem értek el olyan komoly sikert, mint a most a szigetországban.nymisi | 2013.04.27. 22:18:11wow

Drágán megfizetjük a 10%-os árcsökkentést
Olcsóbb lett az áram és a gáz, akár panelt fűtünk, akár medencét. Nagy üzlet-e az energia? Befektetne 77 000 forintot évi 5000 forint kamatra? Pár év múlva talán sötét szobában gondolkodhat rajta.bungle | 2013.05.31. 23:12:43http://index.hu/gazdasag/2013/05/31/itt_a_hatalmas_pofon_a_rezsicsokkentesert/

Ilyen lesz a világ, amikor a szingliség lesz a normális
Amerikában már megfordult a kocka a statisztikák szerint, és ha csak hajszállal is, de már most is többen élnek egyedül, mint házasságban (51-49% az arány). Tehát ha úgy vesszük, már most is a szingliség a normális, és a családos élet a kivétel. Na de mi lesz, ha ez a trend tovább erősödik?bungle | 2013.10.15. 23:05:16Szerintem innen vették a viszony.hu ötletét! ;)
Öröm ész bódoccá, tánc ész mulaccá! A calád körbe áll ész vidáman kántáll! Te lenni fárattcá ész leül dolgozott nap után szék, ez bekapcol lelki béke! Néza hogy fény táncikál muzsika!Ocsee79 | 2013.03.22. 00:13:04Drága kenyér! Csoda ha iszok?! :-D

Játék az elektromos kerítéssel :)
Nusihusi | 2013.03.10. 11:31:27Megrázó élményben volt részük:D

Úszó iskola Nigériában
A nigériai születésű Kunlé Adeyimi úszó iskolát tervezett az áradásoktól sújtott lagosi Makoko településére.
”Ha nem értitek meg, hogy az élet célja a szabadság, akkor nem tesztek egyebet, mint hogy elméletek, hitelvek, bölcseletek és vallások feltalálásával kalitkátok rácsait aranyozzátok.” - Jiddu Krishnamurtinorbertvincze | 2013.03.06. 23:43:57feltételezhetően ők sem úgy értik , hogy magával a munkával van a gond. Hanem valami ilyesmit érthetnek alatta:
A Dalai Láma, mikor megkérdezték, mi az ami leginkább meglepi az emberiséggel kapcsolatban, ezt válaszolta:
"Az ember. Mert feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét.
És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és aztán úgy hal meg, hogy soha nem is élt igazán."
plusz,
a fogyasztásról pedig tökéletes szemléletet mesél el a Harcosok Klubja című film, Brad Pittel és Edward Nortonnal:)









