
The 11th Hour - DiCaprio környezetvédelmi filmje
A több mint egy órás dokumentumfilm feltárja majd a globális felmelegedés problémakörét, valamint látványos és hasznos megoldásokat kínál a Föld ökoszisztémájának megőrzésére.
Az elképesztő színváltoztató kártyatrükk. :)
Lássuk ki az okos! :Pbabapiskóta | 2007.07.18. 14:21:444ből 3
:D

Tessék, okos nőkre vágytatok, nem buta szilikonszöszikre, most megkapjátok. :)))
Sakkozó bébz. :Dszlsz | 2007.06.29. 14:25:11Brigi cica! Megvan már a babád? :-)

Okos póni bevásárol magának... :D
Laci | 2007.06.16. 17:52:17Ami nem tilos az szabad. Vagy nem? :)

A kecske az nem egy okos állat... :)
twitch | 2007.05.09. 16:42:39de ki a f@szom(és miért) tart kecskét lakásban?

"Pörgessed, meg forgassad a mobilod" okosság. Tök jó, hogy lehet kapni...
mózesgizmó | 2007.04.24. 22:10:53röhej.... a "trükkök" fantázianeveinek nagy részét a yoyo - szakszavakból csórták, ráadásul kinek volt annyi szabadideje, hogy kitalálja, h. ezzel a pörgéssel hangulatot lehet kifejezni.
amerikában sok ember republikánus

Újra egy okos rendőrnő!! :)
Kicsigyerek | 2007.09.02. 13:36:37de legalább el tudta indítani :)

Öko-book - bambusz lapitopi...
Su | 2007.04.18. 11:47:31csak tudnám, mitől öko. attól, hogy az eredeti burkolatot a kukába kell dobni?
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)Dzsedáj | 2007.01.22. 00:17:15Alapjárat!!

Parkolós okosság - nem csak nőknek.
nevano | 2007.04.26. 19:42:01nekem be sem hozza a jatekot de nem tudom mért!
valaki segítsen!










http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299" target="_blank">http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299
"A természet maga az evolúció, a változás: az evolúció ellen halad az, aki konzerválni szeretné a mai körülményeket. Ha tehát van klímaváltozás, akkor megszokjuk, belepusztulunk vagy elmenekülünk előle – árnyékolja a jövőt a paleontológus. Kérdés, hogy mi múlik rajtunk, azaz a klímaváltozásban van-e szerepe az emberi tevékenységnek – ezt komoly szakemberek vonják kétségbe."