
A tiroli muzsikusok.
A számítógép elől felpattanva pogózni ér! :DNas | 2011.01.20. 21:38:34Jesszusom...és a háttérben kertitörpe kiállítás. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Némi hasonlóságot látok a magyar kormány és a videóban szereplő alacsony költségvetésű kormány között... ;)
brier | 2011.01.25. 15:06:37kiprobálnám én is :DD mekkora már :D

Gates of Logic
(kockák biztosan értékelni fogják :D)loloppo | 2011.01.09. 10:58:36A Monte Carlonal abbahagytam. Pedig azthittem ezzel fog elmenni a mai napom, de az a palya egyszeruen szar. Semmi koze a logikahoz.

A többezres arkansasi madárpusztulás után Louisianában és Svédországban is hasonló tömeges madárhullásról számoltak be.
Olaszországban is többezer döglött (de nem sült!) galamb hullott az égből.
Valami szerintem készül... ;)bungle | 2012.01.03. 12:02:21Heringek: www.dailymail.co.uk/news/article-2081346/Mystery-20-TONNES-fish-wash-Kvaenes-beach-Norway.html

A fagyasztóba dugott fejű emberek nemzetközi hívószáma: 241543903
(Másold be ezt a számot a google képkereső mezőbe...)Tooni | 2011.01.10. 05:04:50És ha már itt tartunk: Miért miért?
Két apától származó egerek születtek. Olyan egerek létrehozásáról számolt be egy kutatócsoport, amelyeknek genetikai értelemben két apjuk van, anyjuk viszont nincsen.kiisb | 2010.12.15. 11:01:39"Meg a tudosok azt a rémhírt terjeszti,hogy 500-1000 éven belül eltűnik a férfi nem."
És akkor csak a női igen marad? Szép új világ! :)))

Ha Wenjin, egy kínai állatbarát felhagyott eddigi munkájával, eladta a házát, az autóját, az ékszereit, gyakorlatilag minden ingóságát, hogy egy menhelyet hozzon létre. Mára a kutyák száma elérte az 1500-at, a macskáké pedig a 200-at.
Ha most morbid lennék, azt mondanám biztos van egy étterme is a közelben... ;)Greg46 | 2010.12.14. 10:00:37ebben teljesen egyetértek veled!
Persze biztos lehetne jobb helyen tartani őket, de egy embertől nem várhatunk többet. Szerintem teljesen becsülendő.

Távirányítós Corvette számítógép :)

Az Univerzum csillagainak száma valószínűleg háromszor több, mint amennyit jelenleg észlelünk, állítja a Yale Egyetem csillagásza, Pieter van Dokkum a Nature folyóiratban. A tanulmány arra a tényre támaszkodik, hogy a WM Keck Hawaii Obszervatóriumban úgy találták: nyolc közeli elliptikus galaxisban húszszor több vörös törpe létezhet, mint a Tejútban.
Van Dokkum szerint milliárd olyan bolygó keringhet ezen csillagok körül, melyek a lakhatósági zónába eshetnek, s nagyjából tízmilliárd évesek.
Egyébként ma 20 órakor a Földön kívüli élethez kapcsolódó bejelentésre készül a NASA.bungle | 2011.03.06. 21:46:38A NASA bizonyítékokat talált a földönkívüli élet létezésére
www.nepszava.hu/articles/article.php?id=401398
http://atv.hu/cikk/20110306_bakteriumok_a_meteoriton_foldonkivuli_eletet_talalthatott_a_nasa
Valaki esetleg postot belőle?
"A fekete péntek a hálaadást követő péntek elnevezése az Egyesült Államokban, mely ott a hagyományos karácsonyi bevásárlási szezon kezdete. Sokan szabadságot vesznek ki erre a napra, ami megnöveli a lehetséges vásárlók számát." (wikipédia)









