
New Yorkban már infarktust kaptak volna...
eospower | 2011.06.23. 14:39:43Még ágyúsüketen is fos lenne, mert remegne az egész háztömb....
Hogy miért repül ez a vadászgép egy utasszállító mellett? Csak csinált pár képet Facebookra... ;)
Batika | 2011.06.10. 00:15:17The End - Kings Of Leon
Dan Reeves 9 éven át fáradozott, hogy megépítse saját repülőgépét. Az alkatrészeket postán rendelte, és összesen 40 ezer dollárt - 8 millió forintot - költött repülőjére. Aztán további 5 ezret a kijuttatására, ugyanis ki kellett bontania egy falat, és árkot ásnia.mandyedi | 2011.06.06. 13:50:28Régebben volt a TV-ben, hogy egy magyar fickó is csinált egy repülőt. Aztán bontani kellett a falat. :)

Elég hamar megtanulták a srácok, hogy a gombától repülni lehet. ;)
xion | 2011.06.01. 18:45:40anyáink örülhetnek hogy a mi lakótelepünkön nem volt ilyen :D

Van ám forgalom a levegőben is. Time-lapse videó egyórányi anyagból.
Minusz | 2011.05.25. 20:32:39Azért a fekete színét nem a vízgőz adja:D

Az álmoskönyv szerint repülőgép hajtómű mögé állni szeles időt jelent... ;)
Nas | 2011.05.16. 23:12:24Kicsit extravagáns hajszárító...

Minden éppen levegőben utazó repülőgép pillanatnyi pozicióját
megmutatja, folyamatos online frissítéssel!Ha ráklikkelsz egy kiválasztott repülőgépre a térképen (vagy műhold háttéren) akkor az piros lesz és a képernyő bal oldalán lehozza a járat összes adatát! Olyan mintha a légiirányitó teremben ülnél, csak éppen nincs rádió kapcsolatod a gépekkel. (Terroristák kedvelhetik ;))Csordog | 2011.05.10. 20:55:52Elég régóta látogatom ezt az oldalt, bár szerintem androidon hasznosabb az app.

Sikeresen megnyílt a knuffingeni repülőtér elképesztő, 150 négyzetméteres területen. ;)
sb656 | 2011.05.14. 09:44:44En ma megyek megnezni, majd megirom milyen volt...

Az íjjal horgászás után egy újabb "stílusos" küzdelem a fehér busák ellen, amelyektől "Amerika retteg".

Jet Pack kicsit másképp.
Goppo | 2011.04.24. 18:48:59Na ez zsiiiiiroskenyer!!! minden itt van ami kell, ecceru, jo, es jo moka.









