
Ezt NE csináld, ha mögéd ér egy mentőautó!

Apetor (egy eszméletlenül részeg norvég, Erunder) is boldog karácsonyt kíván
norbertvincze | 2016.12.24. 08:24:34mennyi ideig forgatta ezt a fagyba félpucéran? :D

Notino
Today is yours„Azért amikor Bogyó és Babóca közbe, megszakítással jön elő a Youtube-on, az már sok. Ezeknek nincs lelke.”SilAsh | 2016.12.20. 12:41:50Áldassék az Úr neve, hogy a háttérben, csendben őrködik felettem az Adblock, aminek köszönhetően fogalmam nem volt arról, hogy miért is kapnak ettől a reklámtól olyan sokan agyvérzést.
És ha valaki megvádol azzal, hogy miért használok ilyen ördögtől való eszközt, amivel a bloggerek és egyéb más emberek megélhetését veszélyeztetem, annak most már bátran hivatkozhatok egészség védelmi okokra is!
Ámen!

Mit csináljunk rögtön azután, mikor összezúztuk az autónkat karácsonyi gyertyakeresés közben?
Válasz: természetesen tovább keressük a gyertyákat.wookie | 2016.12.16. 10:48:44Az nem szőke picsa volt, hanem két idős mami, akiknek már kurvára nem kéne vezetni.

Karácsonyi dalocska egy mesterséges intelligenciától

Gondoltad volna, hogy még ma is élnek nomád törzsek?
Marco Giovanelli lefotózta, hogyan él egy nomád mongol törzs a modern világban.
Létezik nem nyuggeres elektromos bringa is, csak elég drága
Tron65 | 2016.11.16. 17:18:39BATTERY 33.6 V, 450 Wh
CONNECTIVITY ... 2 USB fast charge
He?????????

Kínában mesterséges fület növesztettek egy férfi karjára
SilAsh | 2016.11.12. 18:50:22Én meg olyat láttam, hogy egér hátán péniszt... ^^

Az internet nem felejt
Dózsa László, '56 nagy hőse, és a hét „p**a” meséje.
Csak Norris...
Parafadugó | 2016.11.09. 20:04:10Csak azt nem értem, miért kellett ehhez puska? Neki elég odanéznie :)










én kamionnal mentem át egyszer párizsban a piroson, mert utban álltam. hát ez van. csak óvatosan.
angliában pedig sajnos még csak mentő/rendőr sem kell hogy hülyék legyenek az emberek...