Horribilis árakról szóló számla fényképe terjed a Facebookon, de az érintett étterem ügyvezetője szerint náluk ilyenek az árak, így is alig jönnek ki a kevés vendég miatt. Több turista csalásról és agresszív behajtásról számolt be, az ügyvezető szerint viszont elengedik azt, aki nem tud fizetni.
Hónapokig tartó áramszünetet is okozhat egy űrvihar, bármikor jöhet ilyen ma is

Drága mulatság magyarnak lenni
Ha a pénzükhöz mérjük, elkeserítően alacsonyabbak nyugaton az árak, mint nálunk. Belenéztünk a kintiek pénztárcájába.kizcar | 2013.06.13. 14:09:41én is tudtam, hogy aki olyan munkát végez, amit bárki el tud végezni, az kevesebb honorálást érdemel. ez így van rendjén.
csak akkor sem kéne az emberek szemét alamizsnával kiszúrni. ha ők egyszer nem lesznek, akkor majd ki fogja megcsinálni az ilyen tróger melókat még ebben az évszázadban??
azért a termelői munkát végző emberek is többet érdemelnének, nem csak a takarítók.
mondjuk kár a gőzért, mert ez még jó darabig így fog maradni ebben az országban, meg még máshol is.

Útban a 72 szűz felé
ihopeyoulikepain | 2013.06.07. 09:40:41mindjárt megjelenik Stuntman Mike
bár ő már lehet a 72 szüzet stíroli
http://www.youtube.com/watch?v=btjQ0Ty6o2M

Akinek nem vált volna be a holokarkötő ("potom" 8000 forintos árával), és nem jött át a tévéenergia sem (330 ft/perc) az biztos örülni fog ha megtudja, vehet nullaponti energetizáló varázspálcát 250 eurónak megfelelő összegért. Hiszen annyival fogod hatásosabbnak érezni, amennyivel többet jelent a nyolcezer a hatvanötezerhez képest! Ízesebbé teszi a második pohár bort, majd még pár pohár borocska után biztos lehetsz abban, hogy van hatása :D
Amatőr tűzszerészeknek pedig ajánlhatom azt a hatástalan bombadetektort, (35.000 USA dollár!) amiből az iraki hadsereg is beszerzett párat. A készlet tartalma: pár papírkártya egy kofferben, egy darab műanyag benne egy pálca.the thing | 2013.06.06. 21:02:53Ebben is csak a hülyék hisznek.

A négy nővel együttélés receptje
A most 85 éves Klapka György az új könyve megjelenése kapcsán mesélt az általa ácsolt ágyról és a nőkről, a börtönről, az aranyról és az élet értelméről.bungle | 2013.09.05. 15:13:12Nekem is szimpi az életfilozófiája, ezért is szoktam ide belinkelgetni az újabb interjúit...

Sith-lovagok ;)
BusKeyCome | 2013.06.04. 22:04:13"nagyfeszültségű oszlopra nem is engednek fel másban... "
Ezt rosszul tudod.

Megrázó csókjelenet ;)
nagydee | 2013.05.26. 22:29:46akit érdekel, itt a leírás, hogy mi is ez valójában:
http://www.instructables.com/id/330-volt-Shocking-Electric-Deck-of-Cards-El/#intro

Toll 69350 dollárért (15,7M Ft). Nem szép, de legalább csúnya. Siessetek, már csak 1 db kapható!
thisisreal | 2013.05.23. 19:53:24:D
"Iron" majdnem. ;)

„Én kértem jeget a whiskymbe, de ez azért nevetséges!”
Porcelanbaba | 2013.05.15. 23:09:26:D olyan aranyos










http://index.hu/belfold/2013/06/14/felmondanak_a_tulszamlazo_belvarosi_etteremnek/