
Cat vs Ferret - undercover action :)

Pár okosság a házi kedvenceknek, hogy ne unatkozzanak. :)
bandee1219 | 2007.11.29. 20:41:38És mennyivel könnyebb! :)

Béna vadász esete a türelmes szarvassal ;)

Darth Vader Samurai Armor
Winterborn | 2007.10.16. 21:13:54Szerintem jópofa ötlet.
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.Anti tokio hotel hungary | 2007.10.10. 23:41:08Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja gondoljatok a háborukra a végén nem lesz emberiség és nem lesz több pusztitás amit mi emberek okkozunk.

Vadi új Porsche bezúzása a művészet nevében... Csak erős idegzetűeknek!
bandee1219 | 2007.10.10. 11:05:33Ilyen a művészet, szerintetek szar, szerinte, meg a rajongói szerint (mivel ez az ő művészi megnyilvánulása) ez a művészet csúcsa. De ehez minek egy Porsche, mikor össze van zúzva és nem is látszik?

Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
Schabee | 2008.02.02. 23:14:43qrva nagy

Madár drift a jégen! :)))
mekecske | 2007.08.14. 10:07:52erre kiáltják kórusban a többiek "meglepetééés"
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!dude | 2007.10.05. 12:30:57Ez az, akkor lőjük le őket!

Ezzel az oldallal olyan képeket csinálhatsz a saját képeidből, amilyet csak akarsz! Próbáld ki, nekem nagyon tetszik! Pl. láthatod a cicát a képen, ezt én csináltam belőle!
(meg kell mondjam nagyon ügyes vagy papika, küldhetnél a Vadász versenyre is valami jót... ;) bungle)Lilu__cica | 2007.11.14. 18:18:02Tök állat!










URL: http://www.youtube.com/watch?v=K_xPYbwI8sA