
Túl L(m)esszire van a célegyenes ;)

Lehet, hogy túl sok meccset néztek? ;)
bungle | 2014.07.12. 10:04:14www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/51986_
Jó kis bukszák, bár túl nagy lett a bugyellárisuk. ;)
Tóth József | 2014.07.10. 11:43:07Hm. Szívesen elmennék velük vásárolni, utána egy szállodába, de úgy, hogy Ők fizetnének. Mire a hotelszámla is le lenne rendezve, nem is maradna rajtuk semmi. :)

Újrahasznosítás orosz módra
„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”Horvipapa | 2014.07.14. 09:48:06Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.

A nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket, mint a férfiak
Volt nemrég egy poszt erről a témáról, amiben a férfiak családon belüli bántalmazását vetette fel egy szervezet egy jól sikerült videóval és a legtöbben kinevették őket, hogy az ilyen eset csak elenyésző számban fordul elő és amúgy nem is érdemes vele foglalkozni.
Most viszont úgy tűnik mégis bizonyítást nyert, hogy a nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket mint a férfiak!
Régebben is történtek azért erre történő utalások, de a feminista szervezetek többsége és ezzel együtt sokszor a hivatalos szervek továbbra is a szőnyeg alá söprik ezt a jelenséget, pedig nem egyszeri emberek jelentették ki ezeket a tényeket és még sokszor nem is férfiak:
Tamási Erzsébet a Családon Belüli Erőszakról
A férfiakat is verik?
„A nők most verik le a férfiakon az évszázadok elnyomását”
Az elmúlt száz év túl jól sikerült
Egy férfi nem nyávoghatNas | 2015.08.07. 23:07:59Nem sok sikerrel. Álnickkel is ugyanolyan gyökér. :)

Mengele a szemembe nézett
86 évesen is tudja a csárdást, amit Horthynak járt Edith Eger, aki magyar Auschwitz-túlélőből lett amerikai pszichológus. Az élet és Magyarország gyönyörű, de Hitler mindenkiben benne van - mondta.izé012 | 2014.06.26. 10:05:42Igen ő volt ezt biztosan állíthatom meg egyébként is mindenki tudja! ;-)

Mostantól bárki másolhat elektromos autót
Elon Musk, a Tesla autócég tulajdonosa gyomrost vitt be a benzingőzös monopóliumnak.Tooni | 2014.06.25. 10:01:16És megtalálták?

Tippeljetek, szerintetek hol laknak a legeslegkövérebb emberek? ;)
AVIREX | 2014.05.31. 21:26:35Mexikó - vagy ott csak az a 400valahány kilós ember halt meg? Valamit olvastam, de amúgy se USA, talán a kisjapók? :D

Bon Jovi, a nem túl barátságos cica :)

Kishantos egyik új bárója anyázik és gyomronveregeti az aktivistákat.
norbertvincze | 2014.09.20. 02:07:47már elkezdték műtrágyázni kishantos egy részét
https://www.facebook.com/video.php?v=10152681732653349









