
"A gazdit kísérő gyerek jelenléte a rendelőben vagy háznál + 500,- Ft – tól + 1 000,- Ft – ig."
"Egészséges, nyugodt állat védőoltásakor a példásan viselkedő gyerek jelenléte esetén nem számolok fel plusz költséget!"Kiszállási díjszabás is példaértékű.toxid | 2011.09.15. 11:33:58Weboldal készítés felsőfokon!
Egy régi Boney M szám (sőt még régebbi: Hallo Bimmelbahn), a Duck Sauce feldolgozásában és ti általatok kiegészítve egy tetszőleges sorral. ;)
Katt a "Customize your own 'Barbra Streisand' song" linkre, aztán linkeket a kommentbe!
Bruno Mars, egy lenyűgözően tehetséges hang.
Még néhány száma Zene Izén.zdumbi | 2011.03.07. 14:47:48TOTAL DISLIKE !

Árnykardozás
Athelas | 2011.02.22. 07:00:07ááá, derossz...

Valentin napi statisztika 400 Facebook és Myspace profil alapján.
Blenday | 2011.02.16. 17:13:03Lehet hogy igazad van hogy sok a paraszt,de NE feledjük hogy anglia,és francia ország nem MAGYARORSZÁG ! ! Tehát nem értem mi ilyenkor mit is ünnepelünk? A szeretetet nem csak 1 nap kell pénzért megvenni,hanem minden nap ingyen kell osztogatni. Legalábbis én így gondolom. :-)

Adatközpont egy volt orosz atombunkerben
(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).brier | 2011.02.09. 15:12:51mindent XD

Családi képekkel díszített kamionok. :)
A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.
Angol nyelvű cikk
Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.Nas | 2011.02.07. 20:14:07Kamiont, családot vagy óriásposztert...?
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :DRT/TURBO | 2011.02.04. 08:19:40De azt bődületes mennyiségben!

Világraszóló magyar siker küszöbén Bartos Peti számítógépe. Segítsük szavazatunkkal az ASUS játékában!
BartosPeti | 2011.01.29. 08:32:31Köszi Kovi87!
:)

A dogonok Mali bandiagarai száraz fennsíkán élnek a XIV. század óta. Egy évben csak egyszer halászhatnak az Antogo-tó "szent vízében", ilyenkor percek alatt "megszabadítják" a tavat a halaktól.
Kis adalék a dogonokhoz: ez a primitív körülmények között élő nép elképesztő csillagászati ismeretekkel rendelkezik, tudását szájhagyomány útján őrizte napjainkig. Sirius gyermekeinek nevezik magukat, és azzal ejtették ámulatba az 1930-as évek elején a francia antropológusokat, hogy mindenféle műszer nélkül olyan bolygók létezéséről beszéltek, amelyek a Földről nem láthatóak, s melyeket csak a 19. század derekán erősítettek meg a csillagászok, különféle számítások alapján.
Hasonló post, csak fotókkal.Tooni | 2013.02.01. 12:15:44:D









