
Birodalmi rohamosztagos lányok
lb7 | 2011.06.21. 16:42:52A rajongó lányok figyelmébe ajánlanám: http://www.psychoscrazy.com/wp-content/uploads/darth-invader.jpg
Egy kis visszatekintés a 80-as évek hangalámondásos kalózfilmjeire. :) A film címe Vadmenyét, 1986-ban készült az NSZK-ban.
ibor90 | 2008.02.12. 20:42:19jajj a Tetvest kis betűvel írtam :(
bocsi xD

Hát ez az ürge tud valamit! Mehetett volna őseinkkel vadászni... ;)
ricsi176 | 2008.02.12. 14:37:34Szerintem nem azt kell nézni h fake vagy nem hanem inkább itt a nevettetés volt a cél:D Hát igen megint az oroszok:D
Továrissscs ucselnyica!:D

Egy igazi aprócska házikedvenc...
Tóth József | 2008.02.08. 20:27:00Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.koocos | 2008.04.29. 11:39:145 másodperc után kikapcs...

Sokat akar a szarka... Ja, hogy ez nem is szarka? Attól még nem gyenge...

10 állat, ami jobb házi kedvenc lehet a kutyánál vagy a macskánál.
Éjfélilány | 2008.01.08. 12:13:50Hát igen :/

A 10 leggyorsabb repülőgép
Tooni | 2011.04.25. 04:41:31Most gondolj bele, milyen lassú lehet az a hozzászólás, ami 3,5 év múlva érkezik meg!

A világ legdrágább - az USA-ban legálisan megvehető - "háziállatai"
daniduke | 2008.01.04. 23:08:45Nekem a Jácintkék ara jöhet.:)
Csak 1 méteres, így a helyigénye sem lehet túl nagy, nem az a legnagyobb papgáj. Egyébként nagyon szép, csak szegénykém már kihalóban van.:(
Üdv: Rasta

Star Wars Gangsta Rap
Valamint itt a második rész is felirattal! :)Zsolt86 | 2007.12.26. 15:02:31hehe:D









