
Ti meddig bírnátok ülni benne?
Kuly | 2011.04.19. 03:00:49Én nagyon bírnám!
Itt az új hazai (rágógumi) sláger, hogy jól induljon a hetetek! ;)
Rebecca Black "Friday" c. számával sem jobb.bungle | 2011.07.19. 09:49:04abel1451 küldte (Rebecca Black paródia):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=jzq2O54LLIw
Szöveg: "Majdnem mint az eredeti...:)"

Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."
Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)Hajjakend | 2011.04.01. 15:12:17Nah...majdnem sikerült jól emlékeznem..:D

"Look at my horse, my horse is amazing!"
Telitalálat lett szegény pacinak ez a szám. :DShifty | 2011.03.31. 11:32:11ez nagyon jó lett :)

Nem "Izélsz", érted? :-)
Nusihusi | 2011.03.30. 22:58:29Nagyon cukkancs:) Ne Izélj, hanem játssz velem:D

Komolyan vette Joe Cocker számát... ;)
7sleeper | 2011.03.29. 21:57:43egyébként a buzizi a ragasztót tudja használni, de az ollót nem?
szerintem a bbc3-nak kellett egy homo kishír.
"szerepelhettek a tévében, egy feltétellel.."
bbc night-ban mi lesz majd a hír..

Kétmilliárd "Föld" lehet galaxisunkban, számították ki a NASA csillagászai a legújabb bolygókutató felvételek alapján. Ekkora szám esetében joggal feltételezhető, hogy a bolygók némelyikén lehet élet, de akár az intelligens életformák létezése sem kizárt.
mandyedi | 2011.03.27. 17:03:14Bírom az ilyen összeesküvés-elméleteket, de azért majd rászánok egy órát erre a videóra. Addig is egy mondatban válaszolnék erre a feltevésre:
Azért ellenségek a földönkívüliek a filmekben, mert az nem lenne izgalmas, ha idejönnének, megbarátkoznánk velük, aztán leülnénk velük sakkozni vagy sörözni.
Csak egy példa a sok közül: arról sem szoktak filmet forgatni, hogy milyen jó mikor kellemesen fúj a szél, viszont olyan van amiben hurrikán pusztít.
Kis információs videó a világ facebook használati szokásairól/statisztikáiról az Online Schools adatai alapján. Vannak benne megdöbbentő százalékok.
A "Van egy téglám Kenyában" a Genézius társaság egyik projektje, amely egy kenyai kis falucska támogatását tűzte ki célul. A kenyai szervezet neve Sargy Community Development Group. Mi lennénk az első állandó támogatója ennek a helyi szervezetnek, mely többek közt egy árva, félárva és szegény gyermekek számára fenntartott iskolát működtet.Fishman_jozso | 2011.03.25. 00:25:044. Blogot elolvasni!!! Min ment keresztül, hogyan és miért? Utána írni mit csinál vagy mit nem csinál a gyermek!
Tavken

Végetért a legrégebbi "űrlegenda", a Discovery űrrepülőgép pályafutása, ami 1984-ben kezdődött. 39 sikeres küldetése alatt, a világűrben töltött napjainak száma 322, mely idő alatt 5247 alkalommal kerülte meg a földet, ami 230 millió kilóméternek felel meg.
Ezzel megkezdődött a Space Shuttle űrrepülőgépek búcsúja. A másik két "madár" közül az Endeavour a tervek szerint április 19-én, az Antlantis pedig június 28-án indul utolsó útjára.
Magyar cikkek: itt, és itt.
Videó az utolsó küldetésről: itt.
Valamint egy szokatlan ébresztés is történt a küldetésnek utolsó, az ISS-en (Nemzetközi Űrállomás) töltött napjának a reggelén, amikor is James T. Kirk ébresztette fel őket.Mr.T. | 2011.03.20. 02:02:42Zsuga küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20110316-messenger-a-merkurnal-a-forro-bolygo-koruli-palyara-all.html
Szöveg: 7 év utazás után a MESSENGER (MErcury: Surface, Space ENvironment, GEochemistry and Ranging) űrszonda végre pályára állt a Naprendszer legbelső bolygója körül. Ezzel pedig kiérdemelte az első Merkúr körüli műhold címet.









