
A kémgólyák után már a felderítő elefántok sincsenek biztonságban? ;)
Ravennë | 2013.10.08. 16:34:57Szívós egy népség, kétlem, hogy fake.
Azt hiszem, ez az út vezet Atlantiszba. ;)
O\'neil | 2013.10.04. 10:07:30lehet, hogy nincs humorérzékem, de ha egy ilyen helyzetben egy ilyen kamionos így megúsztatná a kocsim motorját, ő nagyon lassan gyógyulna csak fel...

Aranyosabb, mint a paprikaspray. ;)
nagydee | 2013.09.26. 09:28:11egyes statisztikák szerint 80%, mások szerint 90% fölötti arányban a gyerekbántalmazásokat olyanok követik el, akiket a gyerek ismer.
ezzel nem azt akarom mondani, hogy felesleges, amit csinálsz, mert bármi ami védi a gyereket, nem lehet felesleges, csak annyira azért ne nyugodj meg. főleg ne ezen a válaszon...

Reflexből nyúlt a fegyverért. ;)
7sleeper | 2013.09.23. 10:37:03a "csatlakozás az agyhoz" ;-)

Ó Rómeó, miért vagy te béna ló... illetve Vízkereszt, vagy amit akartok! ;)
7sleeper | 2013.09.13. 07:42:27az árvízi hajós ük-ükunokája: Miguel W. Esselényi :-)

Hogyan NE készítsünk elektromos gitárt!
Tooni | 2013.09.02. 16:54:45Egyszer még beledöglik az egyik ilyen viccébe :D:D

Brutális lesz a banki drágulás
Ötször drágább lehet az automatás pénzfelvétel, de még a netes átutalások ára is többszöröződik. Ha valaki két alkalommal összesen 50 ezer forintot akar bankja saját automatájából (ATM) felvenni, a tranzakciós illeték bevezetése előtti átlagosan 103 forint helyett ősztől 514 forintot kell kifizetnie. Egy rosszul megválasztott bankszámla esetében 1200 forint is lehet ez a költség.
Mennyiért juthatunk hozzá a saját pénzünkhöz - online kalkulátorbungle | 2013.09.11. 13:58:08Köszi, nem tudom nekem miért nem jelenítette meg...

Ambient Backscatter - áram nélkül is működik az új adóvevő
Tévétornyok rádióhullámait használja az információ átvitelére. Áramot nem is igényel.KeleMan | 2013.09.03. 10:54:00Ahogy említik az oldal kommentjeiben is, detektoros rádiót én is építettem úgy 30 éve, amivel áramforrás nélkül lehetett hallgatni a rádiótornyok jeleit, csak egy jól méretezett tekercs, egy forgó kondi és germánium dióda kellett.
Ott sem látok lényegi újítást, hogy mi értelme igazából az ilyenfajta adatátvitelnek. Az RFiD is így működik, csak ott az olvasó adja a szükséges energiát, de abba meg amúgy is kell az áramforrás az adatfeldolgozás miatt...

Új autópálya szakasz épült meg Oroszországban, a nálunk is jól ismert flexibilis aszfaltozási technikával ;)
Botos Vendel | 2013.08.15. 23:28:37ténleg!!!!!44444
Mai bünti: منوعات التمساح: العيدية المية مليونية









