Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.Belkar | 2008.05.23. 14:45:19ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha más miatt nem a színész miatt hiszen ő benne még nem csalódtam :)
Mennyivel egyszerűbb a benzinkúton tankolni. :P Bár... ;D
Laci | 2008.04.20. 00:00:32Már pedig muszáj lesz még egyszer próbálkoznia, s erre van kb. 2-3 perce, ha ezalatt az idő alatt sem sikerül, akkor csobban. Bye-bye 5-10 millió dollár + pilóta.

Sok sok vadászgöri :-)
(csakazértis megtoldom egy bonus videóval :D - bungle)
1nessa | 2009.10.18. 18:24:34http://www.youtube.com/watch?v=sWl_snUToM8
Vadasz goreny es a csipos paprika.:)

Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?
Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.
Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!
Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!eNMi | 2008.04.10. 10:32:29:D hát igen, reggel van még! :)

Vadászni csak szépen, kényelmesen...
Laci | 2008.04.09. 22:38:43A maci azt mondaná:
Én vagyok a barna medve,
te meg megvagy melegedve.
Elveszem a puskád s felhajtva sörödet
beléd eresztem a sok pici sörétet.
brumm
brumm

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a karmos féreglábúak (Onychophora) családjából ismerhetünk meg egy igen érdekes vadászási technikával ellátott egyedet.
kotta | 2008.04.01. 23:43:22Összehúzékony rulez.
De amúgy MA ezek a vackok ma rohadtul nem érdekelnek. Talán ha később jönnek...
Adok nekik még egy esélyt, kb. két hét múlva. :PPP

Bob Munden, avagy Nevem Senki?
espi | 2008.03.31. 23:05:00teccik.csak azt nem értem h bir ilyen pontosan célozni egy rántás alatt??? lövés után még a rövidcsőhátrasiklásos maroklőfegyver is felfelé húúúúúz itt meg egy pillanat alatt kettőt lő,igaz ilyen még nem járt a kezembe de kipróbálnám én is :D JOHN WAYNE .)

Alacsony költségvetésű Csillagok Háborúja
BERZERKER | 2010.10.19. 18:54:10háááá
hátez:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ááááááááá

A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff

A National Wildlife 36. éves fotópályázata
ismeretlen | 2008.03.05. 10:15:54fuu az a bálnás se semmi azért, mekkora dög, azt hiszem belém szorulna a levegő, ha elúszna mellettem.









