Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :Dhumanhades | 2009.06.15. 13:39:46azert laccott azsuri pofajan, h "ezt lehet megsem kellene"
Bájos kacaj 6 (vagy már 9?)
VS | 2009.05.28. 21:39:29Jaj bocs elkurtam http://www.youtube.com/watch?v=wknJqyaIq9Q&feature=related

Találjátok ki, mi van a képen! Annyit segítek, hogy japán és Fukitorimushi a neve. :D
piton78 | 2009.08.11. 06:31:14ezegyjapánfürdőszivacscsiga...most felállt a hátsó lábaira...vigyázzz!!! támadni akar!!!:)

És megszületett! Íme a bájos kacaj 5. Félelmetes! :D
pethospears | 2009.05.13. 22:06:05Úr jézus ez miez....neee ha ismerném biztos hogy rég megöltem volna

"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)
(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))Lisa | 2009.05.13. 01:18:43Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D

Kalányos Kevincostner, Mocsel MacLeod és Ruzsa Winnetou - cigónevek Háromszéken.
Ha hallottál hasonló "érdekes" nevekről a környezetben, oszd meg a kommentekben! :)FlaW | 2009.07.08. 21:54:05nem tudom írták-e ezeket,de ezt a kettőt egy nap alatt gyűjtöttem:
edzőteremben egy gratuláló nyomtatott papír Hamburger Máténak fekvenyomóversenyért:)
és Győrben az utcán egy kirakatban egy tablón a csaj neve Csillag Virág:D
mindkettőről képem is van:)

Nézd meg hogy nézne ki a neved hieroglifákkal írva.
Darkshade | 2009.05.04. 20:56:32Ne egészen Fake, az egyiptomi írásban ugyan képírás volt, de un. Uniliterális hieroglif jelek íme:http://hu.wikipedia.org/wiki/Uniliter%C3%A1lis_hieroglif_jelek

Lehet nem fűvel kéne etetni... ;)
Nusihusi | 2009.05.01. 02:19:34Ez a nevetésXD Teljesen olyan, mint Jerryé:)

- Hogyan arányul egymáshoz a záridő és a rekesz, és mit szabályoz?
- A kérdést se értem, ne idegesíts!További izgalmak, nevetséges magyarázkodás, és nagyipari lebukás a fotós iskolát végzett Debreczeni Zitától a videóban, melyből kiderül, hogy a rekesz, a záridő, és a fehéregyensúly fogalmak megismeréséhez "haladón és még azon és még azon tovább"-ig kell eljutni.bungle | 2013.02.28. 19:41:46http://velvet.hu/celeb/2013/02/28/meghuztak_debreczenit_de_kerelemmel_utovizsgazhat/

Azt hiszem, hogy az RTL-en bemutatott előzetes valami ilyesmi játék lesz. :D De már önmagában is elég hülye egy japcsi tv show (tudom hogy a link nem japán, de itt HD).
(Human Tetris néven terjedt el, már volt itt sok része... bungle)Laci | 2009.04.11. 07:51:55Oké minden, nézem is, ha lehet, de a "sztárok", "hírességek", "celebek", helyett írhattak volna egyszerűen: résztvevőket.









