
Azt csak remélni lehet, hogy a sofőr felfogta mennyire veszélyes, amit csinál
vadonka | 2018.03.05. 13:03:05Őszintén meglepődtem. Nem béemvés az elkövető. Egy ilyen mókolást belőlük nézném ki maximum.
Az, hogy szupermodell vagy, még nem jelenti azt, hogy nem vehetik el a robotok a te munkád is

Azért egy személyautótól ez nem kis teljesítmény
nemtudokregisztralnihelo | 2018.02.27. 17:27:56Vajon téli gumi van rajta?

Azon csodálkozok, hogy nem szórt szikrákat
ysolti | 2018.02.24. 15:11:26235/17/0-s gumi, mi a gond? :-)

Vannak azért értelmes épületek is Ázsiában
Mint például ez az ökofelhőkarcoló, ami megtisztíthatja Hongkong levegőjét.
A posztkép mindent elárul, csak azt nem, hogy ez egy elektromos autó

Az amcsik újragondolták a lángost
Sült kenyér taco-nak hívják és azt mondják, hogy indián eredetű kaja.
Egy csávó kipróbálta a csípős fagyit, ami előtt még egy nyilatkozatot is alá kell írni
A nyilatkozat azért kell, mert a cucc ötször erősebb a tabasconál.akicker | 2018.02.14. 08:34:12Ha lehetne javítani, akkor a helyesírási hibáimat most javítanám. De nyugodtan lehet gonoszkodni, postolás előtt én sem olvastam el, hogy mit írtam :D

Azt hinnéd photoshop, de nem, ezek tényleg létező szobrok

Biztos hideg volt és azért olyan kicsik azok a cenzúrák
A disznónál már tényleg hangosan felröhögtem.VanZant | 2018.02.08. 23:47:011:40-nél, malackát is kitakarták. :D









