
Oké, hogy földút, de nálunk a fő(ld)út sem jobb...
Tooni | 2013.02.15. 17:53:32én meg azt, hogy Tax the Rich - "Adóztasd meg a gazdagokat"
Milyen idiótamár...
Ravennë | 2013.02.16. 16:33:12Verekedő kutyákat vízzel szokták szétválasztani. Gondolom némileg ilyen helyzeteknél is használ.

Éhségmenet: Orbán Viktor, menj a büdös pi***ba!
Óriási molinó hergelte fel a Miskolcról a Parlamenthez gyalogoló munkát, kenyeret követelőket. Bedühödtek, felmásztak.bungle | 2013.02.14. 12:21:21Magyar Hyde park? Senki nem illetékes: bárki, bármit kiaggathat a parlament elé
http://hvg.hu/itthon/20130214_parlament_molino_Milla_COF

Mire megjövök, barkácsolj össze egy vacsorát! :)
bungle | 2013.02.14. 15:39:31A "flekken-decker" sem utolsó! ;)

Pakisztáni aszfalt minőségellenőr ;)
Nusihusi | 2013.02.13. 00:04:21És majd jól lejön a bőr a hátáról. Idióta...:P

Milyen hatással lenne egy 50 Mt-s hidrogénbomba a lakóhelyedre?
kizcar | 2013.02.14. 16:36:44Vagy a Siva-kráter okozójának ereje 350000000000 kilotonna, ha úgy csapódott be mint a Chicxulub-é.

Táncos lábú forgalomirányító :)
palinkaman | 2013.02.11. 09:04:42Ha a sofőrök rá figyeltek volna, már roncstelep lenne a kereszteződés helyén, és ő a romhalmaz tetején táncolva integetné a szembe jövő repülőnek, hogy STOP, engedd el a jobbról jövőt!

Igaz tények a koboldmakiról :D
Pl.: „Talán elkerülte a figyelmeteket, milyen bazi nagy szemei vannak. Egyenként is nehezebbek, mint az agya. Ez a magyarázat arra, miért nem talált még fel semmit.”bungle | 2013.11.14. 21:00:37csongo88 küldte:
True Facts About The Mantis
www.youtube.com/watch?v=0aSCPmabRpM

Chasing Ice
25 fényképezőgép, 3 év, minden órában egy fénykép. Így mutatják meg (egy korábbi poszt a The Cove filmesei) ebben a csodálatos és egyben borzasztó dokumentumfilmben, hogy hogyan tűnnek el a városméretű jégmezők Földünk különböző pontjain.Samu. | 2013.02.11. 16:33:11őőőm. és mi van ha visszafele játsszák le? :D

Homeopátia, a nagy átverés
A minden tudományos alapot nélkülöző, magát alternatívnak nevező orvoslás nagy trükkje, hogy több tízmillió dollárért eladott egyetlen kacsamájat. A hatóanyagra állítólag a víz emlékszik.bungle | 2017.09.20. 15:27:55http://index.hu/tudomany/2017/09/20/europa_dontott_a_homeopatia_hulyeseg/









