
Egy újabb lépés az örökélet felé? ;)

Egy új sport: FootGolf
lilaflexninja | 2014.03.05. 08:31:43Ez tényleg jó kis sport, és mennyi pályát lehet majd építeni a legkisebb falukba is!
Torokszorító reklámot készített a dél-afrikai Bell's whiskynek a King James reklámügynökség, amiben egy idős, analfabéta ember látható, aki meg akar tanulni olvasni, hogy... :)Kistibikécske | 2014.03.04. 09:04:46Szóval ha megtanulsz olvasni akkor vedelj addig amíg megint elfelejted.

Öt magyar egyetem került fel a brit Quacquarelli Symonds legfrissebb, 2013/2014-es tematikus világrangsorára.
norbertvincze | 2014.03.20. 12:32:50(egyébként meg csípem amikor az emberek fantáziából tényként közlik a gondolatukat. Nem hinném, ha az elte btk-ját nem bírja, akkor a harvardon menne bármire is.)

Magyar találmány segíthet a hajléktalanokon
A terMINI egy több részből álló fekhely, ami feltekerve egy nagyobb hátizsák méretét teszi ki, összeszerelése pedig cipzárokkal és tépőzárral lehetséges. A kidobott ásványvizes palackok logóit viselő fekvőhelynek nem csak a gyors ki-becsomagolás és a hordozhatóság a lényege, hanem hőtartóképessége is. A fekhely vízálló, és bélésének köszönhetően betonon is kényelmes.bungle | 2014.03.02. 12:48:09Hát igen, elég gusztustalan dolog... nem mindenkinek fejlődik ki a gerince.

Mire jó egy habverő? ;)
majmolom | 2014.03.01. 21:01:29haj-bizgentyű (via Hablaty, A kis hableányból)

Meghal-e ön öt éven belül?
Finn és észt tudósok kábé 17 ezer embert vizsgáltak öt éven keresztül, és rájöttek, hogy négy biológiai jellemző vizsgálatával jó eséllyel kideríthető, hogy egy látszólag egészséges ember meghal-e öt éven belül. Vajon szeretné-e bárki is tudni, hogy mekkora a kockázata a halálának, ha nem tehetnek ellene semmit?
Hogyan készíts mini számszeríjat egyszerű, hétköznapi eszközökből
suvomi | 2014.03.01. 01:36:02Sajnos butul a világ... :/
De amúgy erre a kombinációra én sem gondoltam volna :D

A postás, aki a cigánysorra kérette magát
Szőke Tibor isteni szerencsének érezte, amikor egy hónappal ezelőtt megüresedett a postai körzet a pécsi György-telepen. Az egykori szociális segítő most postásként járja a lepukkant utcákat, és úgy gondolja, mosolyt és fényt visz oda, ahová más be sem tenné a lábát. Hangos fotóriport egy napjáról.Resystanc3 | 2014.02.28. 15:26:38Unokatesóim is versenyt isznak facebookon. Olyan ez, mint egy tanyán a vajköpülés, ez ott a szórakozás. Mondtam is neki, hogy nem ártana inkább valami olyat közzétenni, ami emel a szinten ahelyett, hogy mégjobban lesüllyeszti... De ott ezzel én vagyok nevetség tárgya. Nothing to do here. :\

Kellemes délutáni séta egy víztározó felett
HeavyCross | 2014.02.27. 12:01:29Az ember... a lábával... nagy lyuk fölött ide-oda MINEK MEGY kérem?? Há' nóóóóórmááális? Ez kérem hülyeség!










https://www.youtube.com/watch?v=QGtLYtOwtxA