
Down-szindrómás gyerekek szívmelengető üzenete, egy aggódó leendő anyának.
norbertvincze | 2014.03.24. 01:05:52:))
Autóval próbáltak ráugratni a már elinduló kompra. A felelőtlen mutatvány közben egy 5 éves kislány odaveszett.
Nutszeru | 2014.03.24. 22:19:21Én elég rugalmasan vezetek. Nem gyorsan, de ésszerűen. (15 év alatt 1 gyorshajtás.) De radikális különbség van a stílusomban ha egyedül vezetek, vagy mögöttem ül valamelyik porontyom. Sajnálom szegény családot, de ebbe a szituba még egyedül, 3 sör után se mentem volna bele...
Hasnonlót, hazai:
http://www.origo.hu/itthon/20070103ketgyerekkel.html

Szentpétervártól nem messze a terület megélhetése nagymértékben függött egy óriási cementgyártól. A tulajdonosok ezért jelentős támogatást kaptak a kormánytól, de három hónap után a gyárban még mindig szünetelt a termelés.
Szerintetek hogyan fogadná ezt Brüsszel, ha Orbán Viktor hasonlóképpen járna el a tulajokkal?
Munkában a szaporítómaffia, avagy hol van a pofátlanság határa? Ha van egyáltalán...
Nas | 2014.03.22. 17:27:28Igaza van a Fehérkeresztes faszinak, ezt az egészet az ostoba, minden áron fajtatiszta divatkutyát (de persze ócsón) akaró emberek gerjesztik, ne bagatellizáljuk már el a vásárlók felelősségét. Eleve olyan ne vegyen állatot, aki még azt sem tudja megállapítani, hogy az egészséges -e...csak azért, hogy a gyerekeinek legyen mit nyúzniuk. -,- Az ilyen zugszaporítókat meg vaskos pénzbírsággal kéne sújtani, és egy életre eltiltani az állattartástól (a fogalmatlan "gazdikkal" egyetemben).

Ilyen egy jó cipőreklám ;)
Donci | 2014.03.21. 15:17:38engem meggyőzött :D

Ezek ott a négynégynégyné' miért nem tudnak együtt örülni a néppel vezérünk frizurájának?! ;)
lilaflexninja | 2014.03.24. 09:21:07Azért egy könnycseppet elmorzsoltam a szemem sarkában, annyira meghatódtam, hogy Orbán Viktor ugyanoda jár fodrászhoz, ahova a pórnép. Hogy kilép az utcára, bemegy egy fodrászatba, száll a haja szerteszét, igazi népünk fia, egy közülünk.
Parkoljon tilosban, megérdemli a drága jó ember, én még ingyen is vágnám a haját és bearanyoznám az ollómat, ami hozzáért, ha tehetném.

Építsen passzívházat egyetlen csavarhúzóval
A ház összeállításához mindössze egy akkus csavarbehajtóra van szükség, szinte úgy lehet összerakni, mintha Legóból építenénk meg: a különböző szigetelő elemeket – melyek újrafelhasznált anyagokból készülnek – fa panelek választják el egymástól. Felhúzása rendkívül alacsony költségből kihozható: 200 euró/négyzetméterból (körülbelül 60 ezer forint/négyzterméter), egy 70 négyzetméteres ingatlan felépítése tehát 4,2 millió forintból kijön, ráadásul a fűtésre sem kell sokat költeni, mivel energiafelhasználása a passzívház-sztenderdeknek is megfelel.
Az ingatlanból jelenleg úgy tűnik, egyetlen bemutató darab található Franciaországban.Tooni | 2014.03.24. 18:32:05Hali, a kommentem nem a posztra érkezett, amúgy kösz, érdekes hozzászólás :)

Ray Sipe egyik slágere... nem bünti... kattints nyugodtan! ;)
norbertvincze | 2014.03.20. 15:16:55"Little boy, little boy in New Jersey..." :D
Lesz időd alávágsz vmi dubstep alapot, csak el ne felejtsd. ;)

A nagy borsodi pártsvindli
Bizniszpártok jelöltjei és naiv idealisták egyaránt ott lesznek majd az idei parlamenti választásokon. Különösen Borsodban nagy a nyüzsgés, ahol szinte Tiszát lehetne rekeszteni az indulókkal. Van, aki a pénzért csinálja, más tenni vágyásból, és akad, aki csak szálka akar lenni a talpban.
(A képen egyébként Budai Mária országgyűlési képviselőjelölt látható)Gascan | 2014.03.18. 16:43:01Ha jól látom ez Bidambidam!

Sarokrúgás egy egészen más szögből. ;)
Tonoic | 2014.03.18. 14:18:28Mindjárt robban a kommentátor.. Xd









