
Hozzávalók: 1 üveg kóla, 5 db Mentos, két evőkanálnyi Nutella és egy óvszer ;)
Nusihusi | 2014.04.03. 23:01:42Óvszer helyett lufi is megtette volna:D
Ahol még ember nem járt - egy drónra szerelt kamerával készült látványos videó Alaszka jégbarlangjairól
sergi | 2014.03.29. 18:57:33Múlt héten itt túrázgattam,nem nagy szám, csúszkáltam kettőt aztán hazamentem.Jobban szeretek a kolumbiai dzsungelben szám háborúzni.

McStupid
7sleeper | 2014.03.29. 23:22:08"Mi köze van a munkabírásomhoz, szakmai hozzáértésemhez, munkához való hozzáállásomhoz annak, hogy van egy tetoválásom?"
senki nem mondta, hogy van köze. 8-)
de attól még ha nem veszik fel, ezt is felhozhatják, felhozzák hátrányára/ellene.
pedig lehet, hogy valójában a szeme színe nem tetszett..
;-)

Szerencse, hogy épp nem jött egy busz a kereszteződésben... ;)
hawkeye | 2014.03.28. 12:00:03Szabadnapos a CIA és a MOSAD.... :)

Fura dolgok történnek a kisfiú körül... még szerencse, hogy mindig van kéznél egy kamera. ;)

Tegnap elindult az Auroracoin. Ez egy izlandi bitcoin klón, ebben is 21 millió a plafon, de az első blokkban legyártották a felét, azaz 10,5 millió auroracoint. Ezt a 10,5 millió auroracoint az izlandiak között osztják szét, egy főre 31,8 auroracoin jut, mától fogva 1 év alatt, annak, aki kéri. Csak izlandiak kaphatják, izlandi elektronikus ID-val. Egy év múlva a maradékot megsemmisítik. A rendszer üzemeltetésében bárki részt vehet, ugyanúgy van jutalmazva mint a bitcoinnál, jelenleg 25 auroracoin egy blokk legyártása.
Jelenleg 10-15$ között mozog egy AUR (auroracoin), azaz kb. 100e Ft értéket osztanak szét most Izlandon. A postképre kattintva látható, hány %-ot osztottak ki eddig.
Historikus árfolyam.
Milyen jövőt tippeltek neki? Vennétek? Milyen mozgást tippeltek a következő 1 évre?justil | 2014.03.28. 15:50:10Persze, de ezt mondom én is. Nekem nagyon szimpatikus, amit az izlandiak csinálnak/csináltak az elmúlt 5-6 évben, de nekik azért eléggé mások a körülményeik. Ettől függetlenül azt hiszem, hogy mentalitásban is jócskán megelőznek minket.

Brazil rendőrök önként kiszabott büntetése, egy rajtakapott graffitis részére.
Tooni | 2014.03.27. 15:41:20A bemákolás alatt mit értesz, ópiumszármazékokat? :D

Gary Ridgway - Green River Killernek becézett úrra 48 gyilkosságot tudtak rábizonyítani, majd később dupláját vallotta be melyeket '80-as, '90-es években hajtott végre. Bírósági ülésen egyik áldozatának apja megbocsátott neki tettéért, és ez nem szokványos reakciót váltott ki a sorozatgyilkosból.
Te megbocsátanál neki? Hogyan reagálnál arra, ha a te családtagod lett volna az egyik áldozat?
norbertvincze | 2014.03.27. 02:20:01annyit pontosítanék, hogy állatok IS vagyunk, vagy lehetünk bizonyos ingerközegben.
Amúgy ki írta, h a személyiség fejlődése megáll gyermekkorban? Vagy nem értem a "egyéniség alakulása" alatt te mit értesz. Karaktere mindenkinek csak egy van, a karaktere kvalitása viszont folyamatos változás alatt van. Vannak tartományok amelyek rámutatnak, hogy az egyén milyen fejletségi szinten van. Alsó tartomány, közép tartomány, felső tartomány. Az alapkonfliktus ami miatt a karakter kialakult, az mindig is meglesz, csak a különböző fejletségi szinteken ahhoz való viselkedésekben, világnézetben, gondolkodásban, önkontrollban nyilvánul meg. Példaként most megemlítem Ghandi-t. Ő volt olyan helyzetben, hogy eljutott az egója egészséges felső tartományába, vagy meg is haladta azt. Az ő karaktere sikeresen evolvált, és lett belőle az aki. Ha mondjuk valami másképp történt volna fejlődése közben, lehet elakad egy bizonyos ponton a fejlődése, és ma nem ismernénk őt úgy ahogy ismerjük. Lehet, ha gyerekkorában másképp dolgozza fel az akkori ingereket, és súlyos patológiát szenved el, akkor ma úgy ismernénk, hogy az indiai kis hitler, az-az egy népmészáros elmebeteg.
Ugyan így Gery gyilkos barátunk esetében is. Lehet ha megfelelő szülői héttérrel, és genetikával (sanszos, hogy organikus problémái is vannak, nem csak pszichés elakadásokról van szó az ő patológiájában) nő fel, akkor nem ámokfutó lenne, hanem egy teljes értékű közösségi szervező, vagy bármi más.
kicsit eltértem a tárgytól,
vissztérve a fejlődésre, optimális körülmények között folyamatos fejlődés van. Egyébként egy pszichével foglalkozó terület sem véli úgy, hogy pszichénk determinált fejlődését tekintve (ez a hivatalos, tudományos nézőpont).

Egy francia világutazó srác aranyos születésnapi ajándéka testvére számára. :)
Vin Dizél | 2014.03.26. 12:21:17Jó videó! :) Respect!

Powered Jacket MK3 exoskeleton... 28 millió Ft-ért neked is lehet egy ilyened! ;)
Felcser | 2014.03.26. 12:10:24Ez a hapi egyre jobban vérzik?! :O









