
Mi az? 10 évenként jön, és mindenre kiváncsi?
Népszámlálás.
Október 1-től kezdődik. Te hogy fogsz válaszolni a kérdésekre? Neten/papíron magad/papíron kérdezőbiztos segítségével. Meg úgy általában mi a véleményetek a dologról? Bíztok a rendszerbe kerülő adatok anonimitásában stb.
Zebra taxi ;)
kiisb | 2011.09.28. 05:44:06Látom, olvasod a klasszikusokat!
;)
Macskák Big Mac-nek öltözve. (Hihetetlen számomra, hogy meg se mozdulnak a több mint 300 hasonló videó készítése során. Lehet szedálta őket, vagy nyugtató teát kapnak...)Lacius | 2011.09.26. 09:48:10Macskás video és jól olvasható márka, nem lehet hogy ez csak egy márketing geg a McDonáldsztól?

Igen az... és igen, számítógéppel fel lehet tölteni az akkuját, mert egyben USB is.
Mr.T. | 2011.09.07. 21:01:21Dehogy reménykedtem. Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel ;D
http://ize.hu/comments.php?post_id=19255&reply_id=362644

Zsebszám
olóítógép ;)scripter | 2011.08.23. 10:48:44a Win CE 6 kísértetiesen hasonlóképpen tölt be, kicserélte a hátteret aztán ennyi. Mellesleg a 6os fut ARM procikon is :)
elvileg majd a Win 8 egyik verziója is de kétlem hogy azt szerezte be, vagy esetleg egy elég durván módosított linux.
Szkeptikus vagyok de már annyi baromságot láttam, hogy akár valódi is lehet :D
Belenéznék a dobozkába.

Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)
(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)Botos Vendel | 2011.08.19. 22:45:44a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?

Fantasztikus fejlesztés a BKV-nál!
ben11 | 2011.07.21. 14:34:05Na pont ezt akartam írni, csak hát alföldi gyerekként én magam jártam így..Hívtam bátyám aki pesti egyetemista volt, hogy mi a franc van már..:)

Szép kis ültetvény ;)

Napenergiával működő 3D-s homoknyomtató izébizé! Nekem tátva maradt a szám!
Tooni | 2011.06.30. 22:19:25Jaja, és
Ez mi? Félek tőle...
:D

Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!
"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."
"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"
Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D
(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)cila | 2011.06.30. 21:19:11Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ.
Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis Nas?










www.femina.hu/hirhatter/nepszamlalas_kormany_adatok