
UFO Dél-Koreában egy repülőről filmezve
Findzs | 2012.04.11. 12:53:27az van, hogy ha a kertben leszállna egy akkor se hinné már el az ember, azt hinné filmet forgat a szomszéd kisgyerek
Helikopter autó? A PAL-V holland vállalat múlt héten mutatta be repülő autójának prototípusát.
bungle | 2012.12.05. 12:29:38www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2242324/The-astonishing-flying-tricycle-help-avoid-rush-hour-traffic.html

Vészhelyzet az égben: megtébolyodott a pilóta, egy utas segített leszállni
Ctx Twin | 2012.03.29. 00:36:32Attól függ ki az az utas. A videó alatti második linken ez van: "Szerencsére az egyik utas egy szolgálaton kívüli kapitány volt, aki átvette a gép irányítását és kényszerleszállást hajtott végre Amarillóban."
A nap Izés tanácsa: ha részegen megdobnak egy döglött galambbal, ne egyél belőle, mert elítélnek. Inkább várt volna, míg egy sült galamb repül a szájába. ;)7sleeper | 2012.03.27. 11:48:28beszélhet neki az ember bármennyit
fingja se lesz arról mit mondtál neki
egyik lyukán be, másikon ki

Ikarosz ük-ük-ükunokája ;)
balta | 2012.03.29. 09:43:42Ez fenyegetés?

A kínaiak zsákban lopják a meleget
Egészen extrém fűtési módszert találtak fel Kínában: az olaj-és földgázmezők munkásai a környékbeliekkel együtt saját otthonaikat is a frissen kitermelt gázzal fűtik. A gázt pedig - illegálisan - hatalmas, 6-7 méter széles nejlonzsákokban szállítják, kézben vagy kerékpáron, és rutinos mozdulatokkal, pár perc alatt feltöltik a gázkutaknál. A bánya üzemeltetői azzal védekeznek, hogy ők többször is jelezték már a munkásoknak, hogy milyen veszéllyel jár az illegális gázcsapolás, de egyelőre képtelenek megállítani a folyamatot. Az illegális felhasználók ugyanakkor azt állítják, szerintük nagyon kényelmes és biztonságos ez a megoldás: egy zsáknyi gáz 5-6 napig is kitart. Állítólag egy idős ember már a levegőbe repült, amikor egy gázzal teli tasak felemelkedett vele.
A Kína keleti részén fekvő Santung tartományban élő és dolgozó munkások a hatalmas nejlonzacskók szállításával természetesen az életüket kockáztatják: gyakorlatilag egy komoly robbanóerejű bombát szállítanak, amelyet akár egy szikra is könnyen felrobbanthat. Amennyiben eddig nem történt semmilyen baleset a kínai munkások között ebből a "földgázcipelésből" fakadóan, akkor az pusztán a csodának köszönhető.brier | 2012.03.05. 14:41:34nem jól csinálnak valamit? :O
:)

Quadrotor banda :D
Szancso | 2012.03.01. 19:15:03Q-rva jó!
Major Boothroyd nem is halt meg. :)

Jeb Corliss sziklához csapódása több kameraállásból. Lábtöréssel megúszta.
sickmate | 2012.02.24. 09:02:33az a durva h még tudott nyitni!!
amúgy faszán össze rakták a lábát:
[url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url]

A nice place to fly - hexacopter Afrikában

EADS Zehst Hypersonic Transport
A jövő környezetbarát légiközlekedése a hangsebesség négyszeresén, hidrogénnel hajtva.Tooni | 2012.02.21. 20:24:263 mach, és pilóták, sőt mérnökök.









