
Mitől bújik ki a hülye picsa egy látszólag normális csajból?
...egyszerű, tényszerű útmutató tétova férfiaknak.
Beszélő macska... bár a szókincsén van még mit fejleszteni. ;)
cila | 2014.05.17. 10:43:22Ha német is, antfasiszta. A "L" betüt nem mondja ki és nem lendíti mancsát.
Hej! cica, eszem azt a...

„Most mit röhögsz? Te is kerülhetsz még olyan helyzetbe, hogy majd guberálnod kell!” ;)

X atkák - avagy az allergiás poratka ;)

Mit szóltok hozzá, hogy mellbedobással Conchita Wurst nyerte meg az idei Euróvíziós Dalfesztivált?

Bukott angyalok és az Új Világrend
Mi köze lehet a bukott angyaloknak az Új Világrendhez és a New Age mozgalomhoz és mit mond erről a Biblia? Hogyan kerül a képbe az ember bukása, Atlantis vagy az ufó jelenség? Erről és sok más kérdésről szól ez a dokumentumfilm, aminek célja megválaszolni, hogy miért is épül körülöttünk egy Új Világrend, mi a célja és van-e kiút.Revanor | 2014.05.07. 22:30:55Ha be van kokainozva az ember, akkor például több pisztolylövés sem állítja meg föltétlenül. Egy elég erős agyi kémiai (érzelmi) reakció illetve adrenalin pedig könnyen kiválthat hasonló jelenséget.

Kis ízelítő abból, hogy mit tanult az egyetemen... ;)
sztewe | 2014.05.03. 10:02:23Ezt a videót a felh. eltávolította

Már nem éri meg a sírig tartó szerelem
Úgy tűnik, már nem csak konzervatív kampányszöveg, hogy válságban a házasság intézménye. Közgazdászok szerint az elmúlt ötven évben kiderült, mégsem olyan jó befektetés örök életre elköteleződni. Mennyire vonzó egy gazdag férfi, számít-e egyáltalán a pénz, vagy csak a rózsaszín köd? És mit szólna egy kereszténydemokrata családvédő, ha megtudná, hogy a melegek a leglelkesebbek, ha házasságról van szó?
Te mit írnál a stadion székeire?
AVIREX | 2014.04.24. 21:54:55Egyértelmű: FTC :)

10 dolog, amit nagyon megbánunk, ha nem kezdünk el 30 évesen
Negyven fölöttiek megmondták, hogy mit lenne tanácsos elkezdeni már harmincévesen. Hasznos dolgok az élet minden területén, amiket szeretünk elodázni, de később nagyon megbánjuk.FatSnakeFoot | 2014.03.28. 13:18:28Én még tudom ajánlani a hitelfelvételt, abból is a devizát (ha már játszunk, akkor játszunk nagyban).
Így a legtöbb pont értelmét is veszti, hiszen nem marad rá sem ereje, sem pénze az embernek és ha jackpotja van az illetőnek, akkor a rokonok miatt sem fog fájni a feje. Mire kifut lesz 75 éves, elvált, rokkant. A kifizetett kecót meg viheti az állam.:)










Maga az írás egyébként jó, illetve sok igazság van benne. Viszont egy alapvető gond van csak vele, és az összes hasonló írással, és itt kibújik belőlem a férfisovinizmus :), mégpedig, hogy annyit olvashatunk arról, mit gondol a nő, miért gondolja úgy, miért hisztis, miért nem szereti a szexet, miért nincs orgazmusa, hogyan kéne viselkedni, hogy ne legyen hisztis, hogy kívánja a szexet, hogy legyen orgazmusa............ De egyrészt ezzel, pont az író erősíti a sztereotípiákat, mert hogy ezek szerint még a nők szerint is "valami másik faj" a nő, ha útmutató kell hozzájuk, illetve 10-ed annyi írás nincs arról, hogy hogyan ismerjük meg a férfiakat. Mert azért az nem úgy van, hogy a férfi annyira egyszerű, hogy pörkölt, sör és pina kell neki és már meg is oldottunk mindent.
Szóval bár kicsit vicces is, igaz is, azért nem sok értelme van az ilyen cikkeknek, és még csak jót se tesznek vele. Egy intelligens férfi, aki esetleg foglalkozik is a nők lelkivilágával az már tudja, aki nem, az meg nem is foglalkozik ilyennel. Plusz a nyelvezet miatt, pont nem fogok arra gondolni, hogy meg kéne érteni ezt a nőt, hogy miért is hisztis.
Ja és a nincsen tisztába az érzéseivel kérdéskör???? pfffffff. Azt hiszem ebbe mindenki belefutott már életében párszor. Amikor azért balhézik a nő, mert ő nem tudja mit érez, de azért úgy csinál, mintha te (a férfi) lenne a hibás mindenért, aztán amikor azt hiszed rendben van minden, mert azt mutatja, hogy szeret, akkor közli, hogy bocsi de nem úgy gondolom, meg igazából van is más valaki. Amikor magában lerendezi, kész tények elé állít, te meg rázod a fejed, hogy de hát tegnap még mosolyogva főzte le nekem a kávét, mára meg már mást szeret?
Na ez az a témakör, amikor azért lehetne a nőket is tanítani, okítani, irányítgatni a felé, hogy ezt NE tegyék!!!!!!!!! ez az, amit nem az ellenkező nemnek kéne megérteni és elfogadni. Vagy legalábbis utána ne csodálkozzon senki, ha hisztis picsának tartják.