
Mai tippelős: mit gondoltok, mire használják a képen látható szerkezetet? :)

Ezt kicsit jobban át kellett volna gondolni!
hapro | 2013.03.01. 20:00:31Ott kezdődik, hogy rönóval akartak bármit is csinálni...Előttem már jól fogalmaztak...nem jók ezek semmire.

Egyre nagyobb gond a szmog Kínában
bungle | 2013.12.05. 12:53:27http://index.hu/kulfold/2013/12/05/iskolakat_zarnak_be_a_szmog_miatt_kinaban/

Nem leszek rabszolga, én nem szülök gyereket!
„Hogy máshoz igazítsam, mikor megyek szórakozni, fürdeni vagy nyaralni? Hát nem!”
Ti mit gondoltok a hölgy írásáról?bungle | 2013.04.08. 00:24:53http://velvet.hu/blogok/randi/2013/04/07/a_ferfiak_birjak_rosszabbul_a_gyermektelenseget/

Mit gondolnak a meleg férfiak a vagináról? (némi angol tudás nem árt a videóhoz).
7sleeper | 2013.01.23. 18:50:06"37;9 - lázasan gondolkodik"

Nagylábat még keresik, de nagyfenék már nem csak legenda, itt a (megrázó) bizonyíték.
Nusihusi | 2013.01.22. 23:57:22Fúj!:( Ez már elérte a vágósúlyt?:D

Ildikó azt mondja, hogy különleges képességekkel jött a világra. Vak sötétben tud olvasni és felismerni tárgyakat.
Ti mit gondoltok erről?bungle | 2013.02.11. 16:32:21http://tv2.hu/musoraink/aktiv/121065_judy_elsirta_magat_a_lato_elemzese_alatt.html

„Az én tabletem jobb fej, mint a tiéd!”
A Microsoftnál valakinek elgurult a tablete... izé.. tablettája. Meg hát ellopták az iPadjeiket, szóval most van gond...Nusihusi | 2013.01.11. 23:56:44Az a tabletta jó messzire gurult!!!XD

A Porsche újra gondolt a szegényekre és megteremtette a világ legnagyobb kültéri LED tévéjét, a C SEED 201-et. :)
maj-Charlie | 2012.12.27. 21:27:08basszus, a vaikán visszakérte a szökőkutat, csak nem hagyok ott egy ekkora lyukat :) majd rendelek hozzá időjárást is a NWO-tól meg némi porcelán-teflon nyakcsigolyát mert olyan q.magas :P

The Spirit of Christmas
cyriak volt oly' kedves és gondolt ránk az ünnepek alkalmából!










Ezt miért nem találták fel korábban?
Legkézenfekvőbb megoldás. Kilométerekre ellőhetik, bele egy kis jeladó. Rajtakapás veszélye se túl nagy.