
Egészségedre!
mouse | 2009.09.15. 04:07:16Király :)
Reggeli pudlitorna nem csak kutyásoknak. Meglehetősen bizarr látvány.
rubigo | 2009.07.07. 23:01:17Egyértelmű, hogy nem kutyák, csak a fejük. Azok viszont igaziak. Ha teljes képernyőn megnézed, néhol látszik az összeszerkesztés helye.. A fehér szőrpamacs a nyakon pont ezt az összevágást hivatott eltüntetni, elrejteni...

A mutatvány egész jól sikerült addig, amíg azt nem mondták neki, hogy menjen kétszer olyan gyorsan. ;)
gvereb1 | 2009.06.26. 15:30:52Frontflipet majdnem beadta

Egy újabb törvénytervezet "értünk", a "mi érdekünkben"...
brandboy | 2010.01.12. 14:38:27Köszi a tájékoztatást !
Kerülni fogom ezeket (is) !

Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy X-Men Origins: Wolverine X360-as játékszoftvert és egy Guitar Hero: Metallica PlayStation 3-as játékszoftvert nyerhettek. A Sony Magyarország felajánlásában pedig egy Infamous PS3-as játékszoftver várja gazdáját. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.
Aktuális nyereményjátékunk június 10-től egészen július 3-áig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok.Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft., valamint a Sony Magyarország.
Partly Cloudy - a Pixar legújabb egész estés rajzfilmjének (UP) a rövidfilmje.

Miss Atom 2009 - fiatalok, szépek, vonzóak, egészségesek, és mellesleg az orosz atomiparban dolgoznak... vagyis sugárzó szépségek. :)
Cableguy | 2009.05.29. 18:03:44ezt akartam én is beírni :D :D :D
Ha valaki szeretne online rajzórákat venni, az megteheti Xia Taptara honlapján. Elég sok oktató videó található itt, az alapoktól kezdve egészen a profi koncepciós vázlatokig.Purple | 2009.05.27. 14:21:46ja, érted bárki megrajzol egy ilyet, sőt én paintbe összedobom ne viccelj már :D minek erőltetni tényleg :D

Képet kenyérért
Weiler Péter úgy döntött, hogy tárlatának képeiről több ezer sorszámozott és dedikált nyomatot készít. Az így sokszorosított műalkotásokat most a Menhely Alapítvánnyal karöltve Magyarország hajléktalanjai között osztják szét azzal a céllal, hogy a hajléktalanok a képeket az utcán saját hasznukra értékesíthessék. A budapesti tárlat mellett így egy országos nyílt, utcai kiállítás jön létre, amiben mindannyian részt vehetünk, és segíthetünk. Weiler Péter festőművész James Dean riport című tárlata 2009. május 8-án nyílik a Werk Film, Stílus és Kommunikációs Akadémia (Budapest, V. ker. Arany János u. 10. 4. emelet) termeiben. A művész egyedi ötletével az egész országot szeretné bevonni a kiállításba, mindezt jótékony céllal.Paapi | 2009.05.06. 13:39:34De durván ám.... Látszik hogy nem teljesen van a srác köszönőviszonyban a magyar realitással :s Az ilyenek miatt szar ez az ország :D
Hol volt, hol nem volt: élt egy szamuráj!
Igazi félbevágós nagy király!
Rálőttek egy golyót ami egészen kicsi!
A japcsi félbevágta, ki az aki elhiszi? :)









