
Egy kis pörgés

Egy magyar tervezi a hajók Ferrariját
Diplomamunkájának köszönhetően Obendorfer Dávid fél évet tölthetett a kétezres évek elején az Alfa Romeo formatervező részlegénél Milánóban, aminek ugyan nem lett folytatása, de Olaszországban ragadt. Jelenleg egy kis bergamói cégnél dolgozik, ahol a világ két legexkluzívabb hajómárkájának, a Rivának és a Sanlorenzónak készítenek külső-belső formaterveket.
„Hurrá! Találtam egy videószerkesztő programot!” :D
lilaflexninja | 2014.04.22. 08:51:48Én sehol nem láttam arra utaló jelet, hogy videótrükk lett volna. Szerintem varázsló a srác.
De biztos ő se látott még 100 éves feketefehér filmeket, ahol kb. ugyanilyen trükköket megcsináltak már nagy boldogan. Jó ők nem waaaauuuhahahaháztak a végén.

Hogyan vágja fel egy ninja a paradicsomot? Hát gondolom nem így, de azért jó kis praktika ez is. ;)
PabY | 2014.04.18. 12:31:53Hát ezért kár volt bekapcsolni a kamerát...
Elvtársak, az imperialista kapitalista nyugati világrendszer a halálán van! Itt az idő, hogy megmutassuk ezeknek a züllött erkölcsű, feketekávén és irodaszékben elsatnyult kövér s*ggűeknek, ki tud jobb népbutítónépbuzdító sajtót előállítani! Irányadónak itt is egy cikk erről az oldalról.Tooni | 2014.07.31. 12:17:21Oroszország válaszol bajba jutott honfitársai kéréseire és már küldi is a humanitárius segítséget mobil óvóhelyek formájában a nácik által megszállt szomszédos Ukrajnába!
https://www.youtube.com/watch?v=rQ-9RaCV_zk

Páran megpróbáltak jelentkezni egy ártalmatlan álláshirdetésre. Kiderült, hogy évi 365 nap munka, nincsen szabadnap, nincsen pihenő, nincsenek juttatások sőt, még fizetés sem. Aztán kiderült valami más is... az „állás„, amire jelentkeztek, nem más, mint az anyaság.
Ti se feledkezzetek meg a közelgő Anyák napjáról! ;)Registraal | 2014.04.18. 10:34:36Itt foleg a rendelkezereallosagrol van szo, az elhivatottsagrol. Es azert egy kedves megemlekezes errol senkinek sem art.
Az ipari körülmények között tartott állatok életét nem a természetes igényeik, hanem a jogszabályok és a profit határozzák meg. Jogszabályok, amelyekben négyzetméterek és rácssűrűségek vannak, ha pedig egy tehén nem ad elég tejet, megy a levesbe, hiába élne még 20 évig.Nas | 2015.09.24. 16:18:54Állatjog a középkorban (ügyvédek...):
http://mult-kor.hu/akasztott-disznok-es-szamuzott-egerek---allatperek-a-kozepkorban-20150924

Ötnapi munkabérből megvan Hawaii
Tavaly a magyarok számára is hozzáférhetővé vált a nyugati országok fiataljai között már régóta népszerű, úgynevezett working holiday visa az Új-Zélandra vágyók számára. Ez a dolgozó-nyaraló vízum egyéves tartózkodásra jogosít, ez idő alatt tetszőleges számú munkahelyen vállalhatunk munkát, de egy helyen legfeljebb 3 hónapig maradhatunk.Szancso | 2014.04.13. 15:04:09Tavalyi Hawaii. :)

Csak ne próbálj meg részegen a hátsó ajtón kimenni! ;)
Giovanni | 2014.04.12. 06:16:28Aha, szóval itt landolt :D
http://images.says.com/uploads/story_source/source_image/31688/d981.jpeg

Jerry Springer-interjú - a nők szexet és gyilkosságot akarnak
„Volt egy férfi is egy nő, egy ideig együtt voltak, majd a nő szakított a férfivel. Ő bosszúból felbérelt két embert, hogy öntsenek savat a nő arcába. Örök életére megvakult, a férfit pedig 14 évre börtönbe zárták. A büntetése lejárta után aztán megkereste a nőt, összeházasodtak, és 34 évig boldogan éltek együtt. Őszintén, te nem akarnád tudni egy ilyen történetnek a hátterét?”cila | 2014.04.18. 21:39:28Személy szerint immunis vagyok az ízléstelenség iránt. De, most, reppelhetnékem támadt:
Volt egy férfi meg egy nő.
Egy nagy farok, meg egy cső.
Megdumálják, "Hogy b.szol?"
"Garantálom, hogy passzol."
Illik-e vagy nem illik?
És ha megírja a Blikk?
Nabumm és akkor mivan?
Ingyen reklám lesz, fiam.
Hiába, nehéz eladni az "Írást". Kell a Szenzáció. Van erre egy orvosi szó, ha jól tévedek, "voajőrizmus" (leselkedés).










én a fiatokat és a rönót helyből megvenném. Szerintem jól néznek ki. A hajót is megvenném, illetve jó lenne, ha rendelkeznék a hajó megvételéhez szükséges zsével.