
Vona Gáborral reggelizhet(ett) a jobbikos szelfiverseny győztese
Karon ülő gyermekkel, miskolci képviselőjelöltes és vonagáboros szórólappal, s persze elmaradhatatlanul csücsöri szájjal nyerte meg egy fiatal kismama a Jobbik kampány előtti szelfiversenyét. Nem volt könnyű dolga, hiszen lufival pucsító lánykák, nácított kisbabák, magyar zászlóval pózoló fiatalemberek, illetve nemzeti érzelmű macskák is ringbe szálltak a pártelnökkel közös reggeliért.3m3ricus | 2014.04.30. 09:53:05Mi a gond? Mi nem igaz abban, amit leírtam? Vagy a "kurvanagymagyarok" már magyarul se tudnak?
Motorraesés
Tooni | 2014.04.28. 21:19:31Kuss én így szállok le?

Már nem éri meg a sírig tartó szerelem
Úgy tűnik, már nem csak konzervatív kampányszöveg, hogy válságban a házasság intézménye. Közgazdászok szerint az elmúlt ötven évben kiderült, mégsem olyan jó befektetés örök életre elköteleződni. Mennyire vonzó egy gazdag férfi, számít-e egyáltalán a pénz, vagy csak a rózsaszín köd? És mit szólna egy kereszténydemokrata családvédő, ha megtudná, hogy a melegek a leglelkesebbek, ha házasságról van szó?
Ez melyik együttes? :)
Szancso | 2014.04.26. 17:45:41:)
"Dronsky Beat" :)

A Nissan egy új festékkel kísérletezik, ami lepergeti magáról a koszt és így az ilyen festékkel bekent kocsikat nem kell lemosni.
vbk | 2014.04.28. 14:46:13Ez tényleg nem nagy szám! Már több, mint egy évszázada ismert, hogy a víz (poláris oldószer) rosszul nedvesíti az apoláros felületet. Langmuir a 20-as évek körül már azzal szórakozott, hogy üveget (poláros felület) amfipatikus (poláros és apoláros résszel rendelkező) molekulákkal vont be.
Ez a festék is ilyen, csak közben a marketingesek feltaláltak egy új jól hangzó szót: "nanotechnológia".
Kíváncsi vagyok, vajon mikor fogják a szappanos vizet is Nano-hitech-inteligens folyadékként reklámozni.

Miért veszélyes, ha a gyerek mer nemet mondani?
Már hatévesen elkezdhetnénk megtanulni kezelni a stresszhelyzeteket, de az iskolai relaxációs program félreértelmezése és egyházi körök riogatása miatt a heti 30 perces lazítás mégsem került be a Nemzeti alaptantervbe.norbertvincze | 2015.02.28. 13:14:24"San Francisoban bevezeték a meditációt a gimnáziumban. Napi 2x meditál midnen osztály és ül csendben együtt. Bevezették a csendes üléseket. Az igazgató először így reagált: "hippi marhaság, ha a 70-es években nem ment, most sem fog". Majd 4 évvel később ez történt: 98% al nőtt az iskolalátogatás és 78% al csökkentek a balhék és az erőszakosság. A igazgató ma promótálja a meditációkat az iskolákban, több másik iskolában is bevezették. Otthon tavaly Bagdi Emőke akarta bevezettetni a relaxációt de a keresztény egyház nem engedte, mert sátáninak minősítette. Szerintem előbb utóbb otthon is megvalósul, ha nem most, később. Sokan akarják már."
http://www.nbcnews.com/nightly-news/san-francisco-schools-transformed-power-meditation-n276301

A hajléktalanokra rá sem nézünk.
Ezt bizonyították egy amerikai kampányban, amelyben embereket öltöztettek hajléktalannak, majd úgy intézték, hogy közeli hozzátartozóik, testvérük, férjük, feleségük sétáljon el mellettük az utcán. A kísérletben egyetlen alany sem ismerte fel rokonát.lilaflexninja | 2014.04.25. 10:17:16Jelentem, reggel megfigyeltem a hajléktalanokat, meg az álhajléktalanokat is (akik csak napközben csöveznek az utcán), de egy rokont sem találtam. Azért ez megnyugtató.

Shintaro Ohata kép-szobrai
sergi | 2014.04.23. 18:18:24Ezek egyszerüen zseniálisak.

Tavaly nyáron lépett életbe az új büntető törvénykönyv, amely egyebek mellett kiterjesztette az úgynevezett jogos védelem lehetőségeit is. Az új törvény már nem írja elő az arányosság követelményét, például egy éjszakai támadás esetén nem kell mérlegelni, hogy a megtámadott visszaüt vagy szúr. Egy tragédia és egy elsőfokú ítélet most megint felhívja a figyelmet ennek a jelentőségére.
Ti hogyan vélekedtek a módosítás helyességéről?
A videóban látott esetnél szerintetek mi lett volna az igazságos eljárás?KR | 2014.04.24. 16:25:40Akkor nem beszéltem arról, hogy ha én 32 kiló vagyok, aki meg rám támadt, az 120 kiló izom, tar kopasz g--i, akkor az arányosság elvét alkalmazva én, vagy ő viszi haza a pénztárcámat? Nekem ne kelljen már tudnom, hogy aki megtámadott, az küzdősportokban jártas-e, vagy dohányzik-e ha esetleg elakarnék futni, ne szükségeltessen tudnom, hogy van e nála kés, meg amúgy is. Ennyi erővel, akkor megint visszájára fordítom, nem volt arányos, hiszen akit megtámadtam, az nem foglalkozott azzal, hogy nekem tavaly műtötték a térdem, vagy tegnap elaludtam a nyakam. Ha jobbikos akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy az utcán, ahol nincs fair play bármi megeshet, ott nehogy már az én megtámadómnak legyenek jogai. Én személy szerint, még a szabad mozgás jogi téziseit is belefoglalnám. Ha valaki megtámad, azt lábon lövöm, majd hazaviszem, és dolgoztatom magam helyett, hogy megtanulja mi a magyarok istene.

Még a cégautót is nehezen bízzák egy nőre









