
Szegény ciceknek azért akadt egy barátja. :)
bungle | 2014.05.06. 13:59:32Nem beteg, csak dubstep zenére táncol... ;)
„Hé! Passzolj egy sört!”
sztewe | 2014.05.06. 17:27:01Bakker ennyi jó sört kifolyatni? Habár ha gyümölcsös vagy alkohol mentes lenne akkor nyugodtan ^^

Kyle Jones - a fiatal pumavadász
Kyle kifejezetten az idősebb nőkre bukik. Az alsó korhatár nála 65 év. A képeken egy 67 és egy 91 éves hölggyel látható. Nektek mi a véleményetek a hasonló kapcsolatokról, mikor a hölgy jóval idősebb a férfinél?realista | 2014.05.06. 23:12:37Biztosan innen vette az ötletet :)
http://www.imdb.com/title/tt2022713/

A gázmező, amiből 700 évig élhetnénk
Egészen kis területen rejlik a Gazprom gázkincse, amiért egy várost is felhúztak a világ végén negyven éve. Az alig néhány ezer négyzetkilométeres terület adja az ország gáztermelésének háromnegyedét, a magyar háztartásokba is innen jön a földgáz. Urengojt talán kevesen irigylik Oroszországtól, de ami alatta van, az mindenkinek kéne. Riport a szibériai városból.Szancso | 2014.05.05. 21:48:08Kipróbáltam! Ha csökkentem az oxigént, nem jön a gáz.
Ha növelem, nem ég. "Tényleg nálam lehet a hiba." ;D

Érettségi középiskolás és egyetemista fejjel
cila | 2014.05.10. 18:34:47"Hegycsúcs... aztán majd jön a lankás rész"? Bla-bla.
Iskolája válogatja. És jó- (vagy bal-) szerencse dönti, ki hová kerül.
XX (> 18) éven felüliek, őszintén, átmennétek a vizsgán, ha Ma, vagy holnap kellene körmölni?
Pitagorász tételtől a ... nemtudommiig

Bukott angyalok és az Új Világrend
Mi köze lehet a bukott angyaloknak az Új Világrendhez és a New Age mozgalomhoz és mit mond erről a Biblia? Hogyan kerül a képbe az ember bukása, Atlantis vagy az ufó jelenség? Erről és sok más kérdésről szól ez a dokumentumfilm, aminek célja megválaszolni, hogy miért is épül körülöttünk egy Új Világrend, mi a célja és van-e kiút.Revanor | 2014.05.07. 22:30:55Ha be van kokainozva az ember, akkor például több pisztolylövés sem állítja meg föltétlenül. Egy elég erős agyi kémiai (érzelmi) reakció illetve adrenalin pedig könnyen kiválthat hasonló jelenséget.

„Érezd a ritmust, vedd át az ütemet, dübörög a hangfalból egy üzenet.” ;)
Swordfish | 2014.05.06. 15:29:39Ebben van valami, de a levegőnek egyrészt elég csekély a sűrűsége, másrészt a membrán nem hiszem, hogy ~20mm-nél sokkal többet mozdulna. Ha kinyitott esernyővel próbálsz hasonló mozgást, akkor az vitorlaként fog működni és a levegő akadályozni fogja a mozgást, de ott azért nagyobb a felület és a mozgástartomány (amplitúdó) is nagyobb. Ja és ne felejtsük el a mozgó membrán tömegéhez képest sokkal nagyobb tömegű mágnest, ami eleve csillapítani igyekszik ezt az ellenhatást. Na mindegy, ki kéne próbálni.

Fürdő és hálószoba egy helységben :)
norbertvincze | 2014.05.01. 18:31:14:))

Kis ízelítő abból, hogy mit tanult az egyetemen... ;)
sztewe | 2014.05.03. 10:02:23Ezt a videót a felh. eltávolította

Egymilliárdos beruházással hozta Magyarországra a cégét, de nem találja a világhírű szakembergárdát.
közlegény | 2014.05.01. 11:12:49"a tudatlanság áldásos"









