
Egy kis bohóckodás ;)
bungle | 2014.11.18. 13:14:42Köszi, ezt ki is raktam! :)
Jótékonysági hűtőt tett ki a háza elé egy férfi, enyhítve a pazarlás, és éhezés mértékét.
vnyoc | 2014.05.15. 20:31:15Én inkább ilyen hütőt tennék ki. Ennek mindenki jobban örülne;)
http://www.sustainabilityreport.heineken.com/images/improve/green-commerce/green-fridge.jpg

A fáraók titka ;)

Kid Bill
kissfreezer | 2014.05.14. 16:01:50Na ez profi munka. Nem lehetett könnyű szinkronba hozni az eredeti jelenettel. + pont a fa-faragott kesékért. "kés, villa, olló..., gyerek kezébe nem való!"

Corgi kötésminta: egy sima, egy fordított :)
lilaflexninja | 2014.05.14. 08:28:31http://www.aplacetolovedogs.com/2012/08/counting-to-six/1486641274/

Ti is szeretnétek „Vifit”? ;)
velo | 2014.05.14. 13:06:46mi a rák történt? belinkeltem egy képet erre hotlink védelem miatt tök másik képre megy át... WÁÁÁ...
na akkor mégegyszer:
http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/6/93/77/93077058_9e1d9_ORIGgaaaay.jpg
Szinte minden környezetvédelmi ötletnek járó díjat megnyert már a Solar Roadways projekt.
Egy idahói házaspár kezdett kísérletezni 2009-ben olyan napelemekkel, amik nagyon ellenállóak, és elbírják a legnehezebb autókat is.
Az ötlet viszonylag egyszerű: ilyen strapabíró napelemekre kellene lecserélni az aszfaltot az utakon - a legnehezebb kamionok is közlekedhetnek rajtuk, 113 tonnát bírnak el - így azok szinte folyton áramot termelhetnének. A napelemekben apró kis lámpákat, ledeket is elhelyeztek és mindegyikben van egy processzor is. Így az utak “felfestései” a zebrák, sávok bármikor gombnyomásra megváltoztathatóak.Tooni | 2014.06.19. 16:35:38Kedvenc bőbeszédű ausztrálom megdumálja magában miért bullshit a napelemes útburkolat.
https://www.youtube.com/watch?v=tJmnAWCasi4

Kishantos egyik új bárója anyázik és gyomronveregeti az aktivistákat.
norbertvincze | 2014.09.20. 02:07:47már elkezdték műtrágyázni kishantos egy részét
https://www.facebook.com/video.php?v=10152681732653349
A magát a Vonzás Törvénye Egyházának nevező szervezet főpapja milliós nagyságrendű összeget csalt ki a híveitől, azzal az ígérettel, hogy a többszörösét kapják majd vissza.Rockstopper | 2014.05.11. 09:20:56Nyíltan bevallják, hogy harácsol az egyház, mégis önként adnak pénzt nem is keveset.
Pellei egyszerűen fantasztikus nyugodtsággal védi magát, mikor a kötél már erősen szorul... Nem is egyház már, mégis magának képzeli az egyházi vezetőknek járó védelmet. Mellesleg milyen alapon jár külön védelem a vezetőknek?
Mellesleg lényegében ugyanazt csinálja, mint a bankok csináltak(nak) csak őt le fogják csukni, remélem.

Ál-Énekelélveznek...
lilaflexninja | 2014.05.12. 12:16:20Nem is énekelnek közben, abbahagyják, meg csak röhögnek. és akkor még panaszkodnak, hogy kevés nőnek van orgazmusa. Közben meg olvasnak, meg énekelnek közben a videókon.









