
Itt a magyar megoldás a szemétproblémára, csak senkit sem érdekel
Egy magyar vállalkozás olyan géppel állt elő, amelybe belapátolják a kommunális hulladékot, és olyan minőségű építőanyag nyerhető ki, amiből akár házat is lehet építeni. A szerkezet és a technológia forradalmasíthatná a hulladékkezelést és -feldolgozást, még az energiatermelésben is szerepet kaphatna.
16, 06, 68, 88, x, 98.
Helyettesítsd be a hiányzó számot!Na? Okosabb vagy-e mint egy kínai alsós? ;)közlegény | 2014.06.10. 21:37:19különben is ezek zongorabillentyűk, meg miért háttal állt be ? :)))

Rácsodálkozni a cenzúrára – az Origóból kiindulva
„Jó reggelt, Magyarország!” – pislogtam, amikor megláttam az Origo főszerkesztőjének kirúgásáról szóló hírdagályt. Az emberek többsége rácsodálkozott, hogy érzékeny témák érintéséért meneszteni lehet egy újságírót. Pedig ez mindig is így volt – legalábbis amióta az eszemet tudom.bungle | 2014.08.22. 20:58:44http://444.hu/2014/08/22/politikai-okokbol-kellett-tavoznia-az-origo-foszerkesztojenek-allitja-egykori-helyettese/

Két dudás lehet, hogy nem, de dobos az megfér egy csárdában :)

Kétlábúaké a világ :)
kissfreezer | 2014.06.09. 14:07:50Respekt neki és a gazdájának egyaránt!

„Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk lesz!”
Érdemes átgondolni a szavait! Godfrey Bloom független uniós képviselő (az EP gazdasági és pénzügyi bizottságának tagja) egypercese az Európai Parlamentben!rermo | 2014.06.08. 19:17:32Nem , hanem , hogy a parlamentben ülő emberek nagy ívben szarnak a köznépre és kizárólag a saját vagyonuk és befolyásuk gyarapításával vannak elfoglalva .
Amúgy Magyarországon süket fülekre találnak az ilyen jellegű " felszólalások " akár honnan jönnek is . Lásd a Horváth féle NAV botrány és azóta is folyamatosan a lenyúlásokról szóló híradások . Szerintem a poszt aláírás is pont erre utal .

Nem csoda, hogy kihalófélben vannak a pandák... ;)

Létezik-e Isten?
„Ahogy talán te is tudod, egy számítógépes program egyesekből és nullákból áll, nagyjából így: 110010101011000. A számok egymásutáni sorrendje határozza meg, hogy mit tegyen a program. A mindannyiunk sejtjeiben megtalálható DNS kód nagyon hasonlít ehhez. Négy vegyületből áll, amiket a tudósok A, T, G, és C betűkkel rövidítenek. Ezek az emberi sejtben a következő módon vannak elrendezve: CGTGTGACTCGCTCCTGAT és így tovább.”
„Amikor programozott információról van szó, a természetes és biológiai okok semmilyen magyarázattal nem szolgálnak. Nem találsz sehol utasításokat vagy ilyen szintű precíz információt anélkül, hogy valaki szándékosan meg ne alkotta volna azt.”bungle | 2014.09.30. 17:30:07http://index.hu/tudomany/2014/09/30/hawking_van_istennel_jobb_magyarazat/

Vigyázat! Boldogsághormon termelést fokozó videó!
Tomcat közvetlen közelről gázpisztollyal arcon lő egy állításuk szerint többször elítélt bűnözőt, aki állítólag jogtalanul lakott egy hódmezővásárhelyi nő ikerházának egyik felében.
Cikk
A Pedagógusok Szakszervezete szerint az OLX egyik reklámja megsértette, hitelteleníti a pedagógusokat, rombolja a szakma becsületét, a pedagóguspálya presztízsét. Követelik, hogy vegyék le a képernyőkről.
Már semmivel sem lehet viccelődni... szerintetek is megalázó? Mivel lehet viccelődni, és mivel nem?I. C. Wiener | 2014.06.07. 09:21:41A lényeg, hogy legyen nálad a DEÁKigazolvány, akkor nem lesz gond :)










Na, akkor nézzük az én (tegnapi) kommunális hulladékomat: 1 db alumínium sörös doboz. 1 darab Baba tusfürdős doboz (polietilén). 2 darab banánhéj, egy fürt szőlő (ki kellett dobnom, kezdett erjedni :-( néhány csirke combcsont. Ja, és némi papírlap...
A feltaláló szerint a gép a (heterogén, napról-napra változó összetételű) kommunális hulladékomat (nagy nyomás és csiribí-csiribá hatására) átalakítja építőanyaggá (tehát állandó és ellenőrzött minőségű késztermékké).
Hát vegyészként kicsit szkeptikus vagyok. Az építőanyagokat be kell vizsgáltatni, engedélyeztetni kell.
MEGTÖRTÉNT?!
Persze, hogy nem!
És persze erről a nagy találmányról pont az a hvg ír, amelyik pár évvel ezelőtt a boszniai "piramis" fölött repkedő "ufókról" írt.