Az év utolsó előtti napjára időzítette a Capcom a jövőre moziba kerülő vadonatúj Street Fighter-mozi, a The Legend of Chun-Li előzetesének bemutatását.martinhun | 2009.01.04. 13:18:35az egyetlen dolog aminek köze van ennek a street fighterhez az Chun li
Legalább szép halála volt... De hogy még ilyenkor sem hagyják békén az embert (szarvast)!
sahinel | 2008.12.31. 11:55:05"A hím kutyák észlelni fogják azt az erős szagot, ami a nőstények párzási időszakát jelzi. A tüzelés első jeleitől számítva körülbelül a tizenkettedig nap táján lesz fogékony a nőstény kutya, és az is marad körülbelül 5-7 napig."
A vérzés ami ilyenkor fellép kémiai reakciót vált ki a másik nemből. Ez a normális az állatoknál. Az emberi tulajdonságokat ne sorold ide.

"Brutális" harcos nyulak. ;)
bandee1219 | 2008.12.11. 14:55:50Ennyi vért rég láttam! 8O
A vadász kiment az erdőbe, lövöldözött, lövedéket összeszedte, hazavitte, JÓL beivott és mivel asztalos a mestersége, részegen ezt a széket teremtette. :)bungle | 2009.10.28. 12:34:48http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37093&c=8&s=dd&p=1
Fütött ülés, hát nem nagyszerű? ;)

Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))
Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"Belkar | 2008.11.18. 15:58:22jó ez a vicc :D

Na melyik lakik jól?
kukulkan | 2008.11.14. 11:55:43A varacskos disznók tényleg rém agresszívak tudnak lenni (különösen, ha a kölykeiket védik), nekimennek a náluk jóval nagyobb állatoknak is, és igen, még az oroszlánoknak is, még akkor is ha azok nem bambulnak el valamin, mint ez itt a videón...

Arthur van Poppel épített magának egy F-35-ös vadászrepülőt. :)
Re-Peet | 2008.11.06. 17:52:49A hegyes bökőjével biztos könnyen át tudja hámozni magát az embertömegen

Ez ám a kegyetlenség!!! Igazi vadállat a csávó! XD
volkuris | 2008.11.06. 08:41:44d-vid: és ez így a helyes

Ha már a műrepülős fake volt, itt egy igazi! :)
Laci | 2008.11.07. 22:06:22... még annyit, hogy én még a magasban katapultáltam volna. Aki bevállalta a géppel földreérést az egy "fucking"-ul jó, de őrült pilóta.

Vadon János - A leánykérés
Az egykori Mennyi? 30! talán legbetegebb előadása.|-=O=-| | 2008.10.29. 12:34:01Az a gáz, hogy ez így előadva sem az... :D









