
Ez egy igazi büntetés!!! Érdemes végignézni, a zsűri kifakad önmagából.
bungle | 2008.01.22. 11:13:43Szerelmes dal Paula Abdulnak: http://www.youtube.com/watch?v=omfx3pVuzDk ;)
Az angol tehetségkutató legrosszabb énekesei egy helyen, egy időben. A királynőt tessék figyelni, ő nagyon jóképességű.
Wertical | 2008.01.09. 11:49:27most azt mondjátok meg nekem az a zöld runás nő aki aki spárában ücsörög a színpadon...az mit csiná a végén a lábáva?l nem lenne egyszerűbb csak felálni?
xDD

Pennsylvania Hand Band - Under My Thumb (avagy klip a zárt osztályról? :)))
Még több videó - itt a honlapjuk is.kisduck | 2008.01.02. 18:12:09akkor ez nem tetszett! na igy mindenkinek megfelel?

Közeledik a pekingi olimpia! Elcsíptük egy tehetséges román versenyző felkészülését!!! :D
Purple | 2008.02.04. 14:32:14hát ez nagggyon nagy :DDDDD megért volna egy postot :)

Akim Camara, egy fiatal tehetség
bandee1219 | 2007.12.19. 21:34:20Nem is 1-2.

Azért a lengyeleknek is rengeteg tehetséges megasztár jelöltjük van. Ma velük büntetünk.
csildi | 2007.11.14. 13:35:49Idol helyett idiot...

Iman Maleki iráni perzsa festő festményei.
Megkapta a "Legnagyobb Tehetség a Realizmusban" nemzetközi díjat.bandee1219 | 2007.10.10. 16:02:03Jó részletesek

Goomi, az új tehetség :)
meri88 | 2007.09.14. 09:15:50helo.
Szerintem ez már nagyon nem új. Már vagy 2-3 hónapja lejárt...

Vigyázat Spice Girls, itt van a jövő új fiatal tehetséges lánycsapata!
Nyolan | 2007.12.14. 00:35:38Úgy vettem észre, hogy az emberiségnek rendkívüli szüksége van egy G.I.S. lyricsre, mert sehol nem találtam a neten. Ezért úgy gondoltam, karácsonyi ajándékként készítek egyet a fanoknak, hogy ne múljon el Csupid Pípöl nélkül egy valamre való karaoke est. Élvezzétek!!! Bruhahahaha
Girl Is Stop (Leány Is Megáll) Stupid People (A Csupidok)
Előadóművészek:
KrIsZtY Csupid
BoGcY Tyupid
DoRcY Dzsubit
Dalszöveg:
Most már tényleg elegem van,
Benne hagytál a vajban.
Hogy mersz Te mást csúfolni,
Magadat kéne lehúzni.
REFRÉN:
Mért nem hagsz végre békén,
Neked mindig minden fény.
Te lennél a nagymenő,
Minden sztyupid érted bőg.
REFRÉN!
Mert Te minden nap villogsz,
Újra, újra felvihogsz.
Mert Te mindent megtehetsz,
oké, azért ne hidd ezt!
REFRÉN!
REFRÉN!
Éppen eleget tűrtük már,
Hogy Te mindig csúfoltál.
Oké, oké, hagyd abba,
Rohanhatsz végre haza.
REFRÉN!
REFRÉN!
Tükröm, tükröm, mondd meg nékem,
Ki a legszebb a vidéken?
Mirror, mirror, say to me, (Tükör, tükör, mondd nekem,)
Who is with Hungary in country? (Ki van Magyarországgal országban?)
Tényleg, tényleg, ám de bánt,
Where will you shoot them, Gárdedám? (Hol fogod lelőni őket, gárdedám)
Where will you shoot them, Gárdedám? (Gárdedám: A klipp végén a papó)
REFRÉN2:
Stupid, stupid, stupid people (nagyon, nagyon buta emberek lásd: G.I.S.)
refrén2,refrén2,refrén2.refrén2, refrén2
Mért nem hagysz végre békén engem?
REFRÉN!
REFRÉN!
REFRÉN!
REFRÉN!

Terry Fator, hasbeszélő (vagy inkább haséneklő?) tehetség
meszoltan | 2008.10.15. 01:55:47igen megnyerte :)









