
Kétballábas vagy a táncban? Ez a srác megmutatja, hogy mit lehet egy jobblábbal kezdeni. ;)

Amikor az ebola elérte Magyarországot
Egy hónap alatt pusztítaná el az országot. Te mit tennél, ha megjelenne hazánkban a vírus?bungle | 2015.10.15. 12:06:38http://index.hu/tudomany/egeszseg/2015/10/15/mar_szexszel_is_terjed_az_ebola/
Mitől hipszter a hipszter?
Ravennë | 2014.08.11. 13:15:37Erről a robothangról jut eszembe, Tiszaújvárosban a buszpályaudvaron ezzel a hanggal olvastatják (mondatják) a hangosbemondó szövegét. Eszméletlenül béna. :D

Olvasni jó!
Sajnos a mai fiatalok egyre kevesebbet olvasnak Európa szerte, így Magyarországon is. A felnőttéválás során pedig igencsak fontos lenne, hiszen számtalan pozitív előnye van. A mentális fejlődés elengedhetetlen kelléke az irodalom, legyen az külföldi vagy magyar. A cikkben 10+1 okot tüntetnek fel azért, hogy kedvet kapj az olvasáshoz!
...és Ti mit olvastatok utoljára? :)
lilaflexninja | 2014.07.25. 08:28:49Mondjuk nekem Picasso egyes dolgai tetszenek, és értékelem a tudását, mert fiatalkori képein látszik a profizmus, valóban vannak olyan képei, amik csak azért lettek drágák, mert Picasso. De az elmúlt száz évben nem az a művészet, hogy valaki szépen fest, mármint a festményeknél, hanem attól művészet, hogy el tudja adni. Vagy felkapják halála után. Bár a régi képeket sem gondolom mind, művészi alkotásnak, pusztán azért, mert csodálatosan le tudta festeni a festő, azt amit akart. Inkább ipari munka, mivel fénykép nem volt. És akkor a középkori förtelmekről ne is beszéljünk. Leginkább talán az a művészi, amit én magam annak tartom, ami ad valami érzést, élményt.
Na de így vagyok én, pl. Pollockkal. Egy fillért nem adnék érte, vagy ha véletlenül tetszene is, akkor is max. 5 ezret, hogy fedezze a festék árát. De a képei ára, azért jól jönne.

Mai izés téma a fülgyertya ill. fülgyertyázás/testgyertyázás
Az RTL KlubnépbutítóFókusz c. műsorában hangzott el Török Szilvesztertudományos szakértő munkatársvegyészmérnök szájából:
- Az a vákuum honnan tudja, hogy mit szippant ki?
- Hát aaa... azt... azt senki nem tudja, de a szervezetből honnan tudja, hogy pl. csinál egy gyomormosást, beöntést, az mit fog kivinni...
Akkor egy kis olvasinvaló: Jó ötlet-e a fülgyertyázás?norbertvincze | 2014.07.21. 23:52:35helyes, mert én is.
" Egyrészt valamennyi fülzsír..." ez tiszta sor, és a többi is. Ezért ajánlják, hogy maximum fél évente egyet.

Hiába félmillió, nem gyógyít a mágnes
A magyar egészségügy helyzete is hibás abban, hogy az emberek a kezelés helyett sokszor inkább az áltudományos kuruzslás felé fordulnak. Mit ér több százezres mágnes, ami állítólag szinte mindent gyógyít?a janek | 2014.07.10. 11:42:22ez biztos nem vibrátor ?

„Hé, te ott! Mit leskelődsz utánam azzal a nagy pupilláddal!?”
bungle | 2014.07.07. 19:54:27De az.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pallas's_cat
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pusztai_macska

Irak visszafoglalása és térdre kényszerítése - egy borzalmas polgárháború új fejezete
Elképesztő mészárlásokkal sokkolják a világot az iraki ISIS dzsihádisták.
Figyelem! Felkavaró tartalom!
Borzalmas a helyzet Irakban! Az ISIS nyilvánosságra hozta saját felvételeit, mit művelnek azóta, hogy lerohanták Irakot.
„Ettől a naptól fogva senki nem áll a mujjheddinek és az iraki nép közé” - írják... Aki eddig igen vagy ezután ott áll, az a halál fia! 1700 iraki katona kivégzéséről tettek közzé megdöbbentő fotókat a napok alatt Irakot sokkhatás-szerűen térdre kényszerítő terrorcsoport, az ISIS fanatikus dzsihádistái.
A nemzeti bank kirablásával 450 millió $ értékű aranyhoz és készpénzhez hozzájutva jelenleg a leggazdagabb terrorcsoportok között tartják számon őket.
Itt egy 1 órás videó! (Csak erős idegzetűeknek!)norbertvincze | 2015.12.23. 11:00:20már nem csak rádiójuk, de már rendőrsége is van az "iszlám államnak"
https://www.facebook.com/RTvids/videos/1123639364312982/

Létezik-e Isten?
„Ahogy talán te is tudod, egy számítógépes program egyesekből és nullákból áll, nagyjából így: 110010101011000. A számok egymásutáni sorrendje határozza meg, hogy mit tegyen a program. A mindannyiunk sejtjeiben megtalálható DNS kód nagyon hasonlít ehhez. Négy vegyületből áll, amiket a tudósok A, T, G, és C betűkkel rövidítenek. Ezek az emberi sejtben a következő módon vannak elrendezve: CGTGTGACTCGCTCCTGAT és így tovább.”
„Amikor programozott információról van szó, a természetes és biológiai okok semmilyen magyarázattal nem szolgálnak. Nem találsz sehol utasításokat vagy ilyen szintű precíz információt anélkül, hogy valaki szándékosan meg ne alkotta volna azt.”bungle | 2014.09.30. 17:30:07http://index.hu/tudomany/2014/09/30/hawking_van_istennel_jobb_magyarazat/

Ügyes a kissrác, a többieknek viszont van még mit gyakorolniuk...









