
Két tablet egy szülinapra? ;)
...mindenesetre reakciójából ítélve megbecsüli, akármit is kapjon. :)norbertvincze | 2014.08.24. 13:37:32:D
Veszélyes lehet a nyersétel-diéta
Rengetegen azt vallják, hogy az ételek akkor a legegészségesebbek, ha nem főzzük meg őket, hiszen a sütő megöli őket. Ráadásul sokan az állati eredetű fehérjék bevitelét is elutasítják. Tényleg elfogynak az enzimeink? Jót tesz, ha csak gyümölcsön és zöldségen élünk? Mennyi energia van egy döglött tehénben?hawkeye | 2014.08.24. 07:56:54
1. A társadalom egyre feszítőbb problémája a húsparadoxon. (Akit érdekel, nézzen utána, mi az!) Több embert ismerek, akik emiatt lettek vegák.
2. Anno Kiss Kálmán tanító úr szokta volt mondani: - Nem vagyok én állat, hogy füvet egyek, meg vizet igyak! :)
3. Manapság túl sokan próbálnak pénzt, sok pénzt keresni étkezést megreformáló szélhámosságokkal. Van aki a végsőkig elmegy, pl. a "fényevők"....

Luxusbörtön: drogok, fegyverek és szex
Képzeljenek el egy börtönt, ahol mindent lehet, csak hazamenni nem: a rabok az udvaron a medence partján iszogatják a whiskyt, szívják a marihuánát és fogadják a bikinis látogatókat.
A helyszín Venezuela, a San Antonio börtön.Szancso | 2014.08.22. 15:11:25Gondolom kialakult pár szupercella is. ;)

Egy szabadnapja van egy héten a New York-i sztárfodrásznak, akkor a hajléktalanok haját nyírja, teljesen ingyen.
FatSnakeFoot | 2014.08.21. 15:45:59Nem biztos. Lehet, hogy kakaót ivott reggelire.:)
Frankón sármos lett a csóka.

Gyermekboldogságról egy agykutató szemével. Interjú Gerald Hüther-rel.

Húsz perc alatt gyógyítható lesz a depresszió?
bungle | 2015.10.24. 14:47:25https://vimeo.com/142353771
"Aaaaah, look at you, happy fucking family" :D

A javak megdöbbentően igazságtalan elosztása az USA-ban
Nálunk sem lehet különb a helyzet. Magyarországon 2012-ben a 15 leggazdagabb ember vagyona 1.211 milliárd forint volt. Volt olyan, aki ebben az évben 65 milliárdot keresett. Eközben a közmunkabér 47.000 Ft volt! Míg egy nagyon szűk réteg elképesztő luxusban él, a keményen dolgozó tömegeknek nincs pénzük ételre, tűzifára, gyerekeik iskoláztatására!bungle | 2014.10.14. 14:00:49Az emberiség leggazdagabb 1 százaléka birtokolja a világ vagyonának felét
http://444.hu/2014/10/14/az-emberiseg-leggazdagabb-1-szazaleka-birtokolja-a-vilag-vagyonanak-felet/

Élmény lehet itt dolgozni... :)
Dmckayals | 2014.08.15. 08:35:39Olyan, mint a Hangfoglalás! :)
Bár ott szokott lenni "csendes" terem. Ott mindenki ugyanígy zenél, csak van fejhallgató a hangszerekhez.

Egy szavazás, ami során minden egyes szavazatoddal (naponta csak egy) 1 db Friskies konzervvel járulsz hozzá menhelyi cicákok etetéséhez. :)
Hantaboy | 2014.08.14. 21:09:26Az lehet, de a megevéséről szó sem esik a szlogenben :D
250.000 db-ig megy csak a számláló, de attól függetlenül szerintem megéri szavazni, akár látatlanban is.

Amikor az ebola elérte Magyarországot
Egy hónap alatt pusztítaná el az országot. Te mit tennél, ha megjelenne hazánkban a vírus?bungle | 2015.10.15. 12:06:38http://index.hu/tudomany/egeszseg/2015/10/15/mar_szexszel_is_terjed_az_ebola/









