
Kicsit meglepő húzás! :D
norbertvincze | 2016.02.11. 21:15:28http://giphy.com/gifs/xT0BKHIRNcMVWsj3wc
Höri a wokban.
Reméljük nem sütötte meg a felvételt készítő Darth Vader. ;)bandee1219 | 2009.04.04. 17:34:23Azért ez nem állatkínzás sztem, ha veszel neki olyan (mókus?)kereket, abban is egész nap rohan.

Az esztétikus külsőért érdemes izzadni... :D
bungle | 2012.04.21. 13:22:44www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42433_kep?categoryId=13&position=&large=1
Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglourious Basterds előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapata.kovacslacka | 2010.03.17. 17:38:102 nagyon jó forgatási videó:
http://origo.hu/filmklub/20100317-pillanatok-quentin-tarantino-becstelen-brigantyk-cimu-filmjenek-forgatasarol.html
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy újabb trükkös vadász, a jávai lövőhal. Beszéljen helyettem a videó (a benne szereplő bogarak se semmik :D).hapont | 2009.02.10. 22:02:36Esztet egy haverom ződhátúvaa csinyája!!
Egy külvárosi autómosóban bármi megtörténhet. Bárki kérheti a szupermosást. Csak az a kérdés, hogy ki és mit akar lemosatni... A tavalyi AXN fesztivál nyertes filmje.Drawen | 2009.01.22. 12:41:03hát.. nekem sem jött át sajnos. értem én, hogy vér meg mosás, meg hogy most ölt a csóka, d hogy vadat vagy embert az még kérdéses szerintem(lehet pisztollyal is vadászni, igaz nem gyakori), de ha ezen túllépek, sem értem a srác viselkedését, főleg a film végét.. véres lett a ruhája jááááj és akkor mi van??? én pl csak heti kétszer háromszor gyilkolok és abból is csak egyszer szórakozásból:):P

“America, FUCK YEAH!” :D
BusKeyCome | 2009.01.11. 11:40:34"és ha csak beleakadt a karmaiba a halacska ?"
Ja, naívan leszállt a tóra lábatmosni. Az a büdös hal meg "hirtelen felindulásból elkövetett előre megfontolt szándékkal" kibaszásból jól beleakasztotta magát a sas karmaiba, hogy majd ha az fel akar szállni, ne tudjon. :-D Ááá, vazzze! :-D

A srácnak hamar elsül. :)
Stark | 2009.01.09. 12:25:38Parlamentbe vele!!!:-)

Vader nagyúr legújabb akciója. :D
RandyMoss | 2009.01.08. 23:07:34ehh, tényleg, akkor innen emlékeztem rá:)
Vadonatúj, Znack Snyder kommentárjával megfejelt Watchmen kedvcsináló érkezett, befutottak az első Transformers 2 képek és a Walt Disney és Jerry Bruckheimer legújabb produkciója, a G-Force is bemutatkozott!L!onel | 2009.01.07. 03:08:04ebben az évben egy csomó jó film lesz én már 14et szedtem össze amit mindenképp meg kell néznem, a 2008as év nem volt ilyen jó filmek terén
meg azt is remélem watchmen nem csúúszik :'( igazából nem is értem hogy most mit fognak így kezdeni hogy nem is volt joguk megcsinálni a filmet, mert ugye ki nem adhatnák elméletileg amíg nincs meg a license. de ha a fox nem adja el akkor watchmen nélkül marad a nép? remélem megoldják =)









