
Vajon még el tud számolni 10-ig az ujjain? ;)
Mimis | 2012.01.15. 10:01:35Ha a fejhallgatóm 100%-on lett volna, akkor helyet cserélt volna a jobb és bal dobhártyám... :)
Vinnie Jones elsősegélynyújtó oktatóvideója a Stayin' Alive c. számra :D
7sleeper | 2012.01.05. 23:11:068-)
jól tartja magát a vénlány. a másik a queef mom, ugye? ;-)

Bájos kacaj sorozatunk egy hazai példánnyal bővül
bungle | 2012.11.07. 12:27:46CICAHARC: SEHEREZÁDÉ MIATT PERELHETIK AZ RTL-T
http://borsonline.hu/20121106_cicaharc_seherezade_miatt_perelhetik_az_rtlt

Amerika után már Új-Zélandon is kiváltságnak számít a saját veteményes.
"Az új törvény két szempontból is különösen aggasztó. Először is hatásának terjedelmében, másodsorban pedig azért, mert szinte teljesen észrevétlenül ment végbe a törvényalkotási folyamat. A média szinte egyáltalán nem foglalkozott az üggyel, ami pedig alapjaiban változtatja meg az ország élelmiszerbiztonságát."
Korábban: A világ a Monsanto szerintBusKeyCome | 2011.12.29. 18:15:54"Készülünk a világvégére." Na, csak nem utaztok? :D
Egyrészt értem én az érvelésed, mert láttam már itt néhány "meccsedet", másrészt meg azt gondolom, hogy nem kellene túl komolyan venni az idióták provokációit. Ha ők váltig állítják, hogy "a kerék szögletes", akkor hajrá, járjanak azzal, "oszt jóvan". :)

Eközben Egyiptomban... (figyelem, sokkoló videó!)
Ma legalább három tüntető vesztette életét Kairóban a hadsereg és tiltakozók összecsapásaiban; velük együtt 14-re nőtt a péntek óta tartó zavargások áldozatainak száma.7sleeper | 2011.12.22. 10:05:34te kis rinyatroll. :-)

Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

The Animals - House of the Rising Sun (Old School Computer Remix)

Hét milliárd nagy szám, de pánikra semmi ok! Most megtudhatod, hogy miért.
A túlnépesedés mítosza - magyar felirattal.Tooni | 2012.01.01. 09:00:56Munkaerőhiány Kínában, lézeng...izé...lázongók Görögországban: a válság demográfiai okokra vezethető vissza, lecsökkent a születések száma.
http://www.youtube.com/watch?v=p8IlEJGr_zM

Hova fogják zárni a hajléktalanokat?
Már most is túlzsúfoltak a hazai börtönök, így nem világos, hogy hova kerülnek azok a hajléktalanok, akiket decembertől azért zárnak be, mert a közterületen élnek, vagy mert az ingóságaikat közterületen tartják. Csak Budapesten nagyjából nyolcezer hajléktalan van, így akár ennyi potenciális új rabbal is lehet számolni.
Nektek mi a javaslatotok?
Amíg a korabeli gyerekek az internetről töltenek le zenét, addig Jay "Bluejay" Greenberg az agyából tölti le a számítógépére. ;)
12 évesen már 5 szimfóniát írt. Állítólag 200 évente egyszer születik ilyen tehetséges zeneszerző csodagyerek.









