Miközben a világ a fogyókúrákról és az egészséges életmódról szól, az amerikai Donna Simpson más utat választ: minél többet eszik, hogy ő lehessen a világ legkövérebb nője. A márciusban "még csak" 273 kilós anya jó úton halad, hogy elérje "álomsúlyát", az 1000 fontot (450 kg).bandee1219 | 2010.09.01. 05:32:45http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7677 egy anorexiás mit keres köztük?
Döntsd el Te, mennyit ér Neked a szoftver!
Maguk sem gondolták volna, mennyire népszerű lesz független játékkészítők kezdeményezése, akik keresztülhúzva a 80$-os árcímkét akár 1 centért letölthetővé tették három platformon (Windows, Linux, Macintosh) is elérhető játékaik csomagját. A beírt összeg céljáról is dönthetsz: akár jótékonysági alapítványoknak is fel lehet ajánlani részében vagy egészében. Míg egyesek számára a pohár félig üres, és azon morognak, hogy 25%-a a letöltőknek 1$-t sem adott, mások örvendetesnek tartják a fejleményeket.
Mondd meg: Te mennyit adnál?bagszi | 2010.05.14. 22:04:15A goo-t ismerem, a lugaru meg tetszik, csak azt a nyomi farkast nem tudom leverni:S

Vicces barátok: "meghalt az a kínai férfi, akinek barátai - tréfából - élő, mocsári angolnát dugtak fel a hátsójába".
Egész jól hangzik, kár hogy kamu az egész, de azért elég sok újság meg blog beszopta. Írjatok szerencsétlen bulvárlapoknak jobb sztorit, hogy legyen miről firkálniuk az uborkaszezonban. :)Ancen | 2010.05.05. 19:14:25Ilyeneket én is ki tudok találni...miért is nem mentem újságírónak??

Unalmas egy meló lehet egész nap a "láthatatlan széken" ücsörögni...
Nusihusi | 2010.04.29. 19:29:21:) Jópofa reklám:) A postszöveg is jó;)
Idén is megrendezték (na hol másutt?) a hagyományos Babaríkató versenyt, melyben óriásbébi szumó birkózók küzdenek meg egymással egy-egy babával karöltve. Az nyer közülük, akinek előbb törik el a kezében a mécses. A csöppségek szülei szerint a teli tüdőből ordibálás egészséges - ha nem is a füleinknek. Azonkívül elűzi a rossz szellemeket is.Purple | 2010.04.29. 19:42:06ott kapnék idegbajt...

bungle: egész meghozta a kedvem egy protkóhoz ;)
Mr.T.: én meg meginnék valamit...Nusihusi | 2009.12.24. 16:30:18Ez valami über gusztustalan!XD

Lustaság fél egészség. ;)
Nusihusi | 2009.12.17. 02:24:38A legdurvább a befagyott hűtő és a csikkel teli számítógép:SXD

Ha valaki ilyen jól táncol, az nem csoda, hogy meg szeretné ezt oszatani az egész világgal...
bungle | 2010.01.31. 21:25:53Én is csak gyanítottam eddig. ;)))

Minap volt szó a tüsszögő kislányról, viszont arról nem, hogy van egy udvarias testvére. :D
|-=O=-| | 2009.11.14. 11:25:10No shit, Sherlock!
Ha esetleg egy egész weboldalról szeretnél képet csinálni (mint pl. a következő, macska családfás posthoz), akkor jól jöhet ez az online screenshot készítő.te.sas! | 2009.11.10. 09:55:21tudok mégegyet:
ctrl + görgővel ki lehet zoomolni a böngészőben, és simán prt scrn. :)









