
A vietnámi Lady Gaga.
Azért ott is van jó pár elvetemült megasztár jelentkező, mint pl. ő.lb7 | 2010.09.16. 12:49:12hát én erre nem is tudom, mit mondjak
"Az év legnagyobb kapusbakija."
Hárította a büntetőt, de mégis gól lett. :D
A fejlődő országok fő problémája: új fog helyett csak olcsó webkamerára telik.
Laretta | 2010.09.30. 15:26:44LOL az a tátogás :D

Négy nap zárka kávélopásért, 25 ezres bírság négy túrórudiért - életbe léptek a kisebb súlyú bűncselekmények elkövetőit sújtó szigorúbb szabályok.
Balogh Artúr: Kisebbségi törvényhez reformjavaslatok írásából: "A Cigány Politológusok és Szakértők Szövetsége reményét fekteti abban, hogy a hazai gádzsó társadalom nem próbál álságos lenni az egyszerű jogszabály módosítások miatt , hiszen alig egy hónapja a cigányságra szabottak törvényeket , amelyek érdekében még az alkotmányt is módosították pl: a 20 ezer forinti lopások esetében, és a büntethetőségi korhatár leszállításával."
LOL?
Bonus "szórakozásként": Nácik haza! - Balogh Artúr, Zorro, Glymboo és Más Antifasiszták Radikális Blogja ("grammar nazi"-k nehogy szívinfarktust kapjanak! ;))Tooni | 2010.10.07. 10:21:55Alatta az első hsz. XD

Boruljatok le az új metálisten lábai elé! ;)
uberTr011 | 2010.09.04. 18:33:18Na. Megvan hogy hogy akarnak bosszút állni az egész világon: csak zenélniük kell.

Schmuck Andor - Ez a mi városunk
Inkább a Megasztárbaizzadnajelentkezne...lb7 | 2010.08.29. 10:57:49Inkább meg sem nézem... biztos csak a hideg rázna

A kínaiaknak nem nehéz annyi ember között egy ilyen tehetséges rappert találni. ;)
lb7 | 2010.08.29. 10:37:05És a zsűrik élvezik?!!!!

Gyorshajtó rendőrök!
"A rendőr is ember. Csak ő büntethet..."bungle | 2011.02.11. 23:03:26jani960 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iOOVmJrqSLw
Szöveg: "Rendőrök: Sz*runk mi a kreszre."

Axl Rose már felkérte a srácokat, hogy a következő turnéján ők kísérjék...
(Bocs, de rég volt bünti, pedig megérdemlitek :)).Dieselboy | 2010.10.24. 14:22:52De úgy feszít a vékonyabb gyerek, mint ha minimum tudna gitározni... meg félmeztelen...

Egy kellék hiányzott a sámánutazáshoz: a kényszerzubbony. ;)
Purple | 2010.08.21. 17:07:38nem a gépezetről beszéltem, hanem az éneklésről... egyébként ilyen rituális éneket is hallottam már jól előadva, de -szerintem- ez egy szar :D amolyan sámán megasztár selejtező XD









