
Csak egy újabb Cyriak alkotás

Rossz lyukba nyúlt a srác
dude | 2016.06.24. 16:12:48Rajta hagynám, hogy így nőjön fel.

Ezt megnézed, és tuti soha többet nem nyúlsz a telefonodhoz vezetés közben
Mimis | 2016.06.23. 12:01:53Én meg amondó vagyok, hogy aki annyira rohadtul fontos ember, hogy vezetés közben feltétlenül telefonálnia kell, akkor az vegyen a kocsijába (már ha alapból nincsen benne) egy kihangosítót 2-3ezerért... és a telefon b@sztatásával ne másokat veszélyeztessen... mert ugye az egy dolog, hogy a saját életét hogyan teszi tönkre valaki, de a beleseteknek általában van egy másik résztvevője is.... :\

Nyuszi nyuszi hopp hopp az ereidbe vág vág
robi0000016 | 2016.05.20. 22:11:58Nem hiszem, hogy megkapná a bérét a szaladgálásért, ha lelövi a nyulat. Így jó sokáig lehet ezt még csinálni.

Te vagy az anyukám? :)
RT/TURBO | 2016.03.15. 21:38:05Lájk.

Pigi, a vérnyúl! XD
norbertvincze | 2016.03.02. 16:37:50Nas tenyésztette?

A nyúlon túl... :)
Nas | 2016.01.11. 20:13:05(Ahhaha...what a joke. :))
Öreg lesz az már ahhoz szerintem. Az idősebb, több éves nőstényeknek szokott ilyen tokájuk nőni, ha szarul etetik őket.

Te be mernél nyúlni azon a lyukon? :)
Nusihusi | 2015.12.17. 22:49:51Jó, hogy nem volt a csávó agorafóbiás:P

Mai cukizé: Raion, az akita és Jujube, a nyuszi barátsága :)
Nas | 2015.12.09. 23:38:38Egyemmeg őket. :D

A világ „legbetegebb” autóversenye
A Figure 8 lényege, hogy az autók egy nyolcas alakú pályán száguldoznak. A verseny első köreiben még semmi különös nem történik, de ahogy nyúlik a mezőny hossza, beindul az őrület. A verseny idővel olyan formát ölt, mintha 28 autó egymás útját keresztezve folyamatosan átgázolna egy piros lámpán. A győztes az lesz, aki a legtöbb kört teszi meg.Findzs | 2015.10.03. 18:15:19beszarás :)










hosszabban: https://www.youtube.com/watch?v=xUlCWOUCuTY