
Mindenki imádja a tejszínhabot

Mindig azt mondjuk a vidrák cukik...
De mi van, ha valaki túl messzire megy?
Esetünkben egy majom
Tényleg nagyon közel a természethez

Állati jó reakciók a varázslatra

Attól még hogy kicsi és mókás, igazi szemétláda tud lenni

Nem akarnék szembekerülni vele

Egy kis majomkodás
Így élünk mi!
Amikor nagyon kell a pénz... Egy kis majomkodás :)

Átmennél vegánba ezen a piacon?
vadonka | 2018.10.04. 15:42:59Nope. Ennyi kevés :)
Kár volt szólni a faternak! :D









