
Rabszolgák fogják nekünk a vacsorát
A nálunk is kapható tonhalkonzervek egy részét nagy valószínűséggel rabszolgák fogásaival töltik meg. A thaiföldi halászhajókon embercsempészek áldozatai dolgoznak, sokan közülük évekig nem léphetnek a szárazföldre, a kapitányok, ha nincsenek megelégedve velük, egyszerűen tengerbe lökik munkásaikat.
Dubajozás Svájcban heti egymillióért: somogyi nők titkos élete
FatSnakeFoot | 2014.02.21. 14:37:42Így van.Nyilatkozatában ezzel arra akart célozni, hogy ő nem tekinthető prostituáltnak, csak kitartottnak.El kell keserítenem a kisasszonyt, hogy ő ugyanakkora repedtsarkú ribanc, mint az út mellett ácsorgó kollégája.
"Nem különíthető el az általában vett prostitúciótól a kitartott szerető esete, aki elsősorban az anyagi támogatásért cserébe enged támogatója szexuális kívánságainak. A legfőbb különbség az, hogy a prostituált szexuális szolgáltatásait több vásárlónak ajánlja fel."
Ezeknek még ranglétrájuk is van:
- kitartott nő
- call-girl
- szállodás lány
- háziprostituált
- masszázsszalonos
- utcalány
:D

Falu végén kurta kocsma,
onnan indult a traktoros ma.
Megelőzheted, ha van merszed,
de a körforgalomban balról érkezhet. ;)unumunu | 2014.01.28. 22:32:13biztos azért történt mindez ilyen balul, mert végig álltak a traktor hátsó kerekei...

Magyar találmány védi a bringázó gyerekeket.
Zellergumó | 2014.01.20. 15:01:16Senkinek sem tűnt fel hogy a filmben szereplő gyerek nem fog tekerni mert tanulóbiciklire van szerelve? Ergo csak annyival tud menni amennyire lábbal tudja magát lökni. (kivétel lejtőn de aki biciklizni tanul az ne a lejtőn kezdje)
A másik hogy a kütyün kívül nincs is más fék a bicón szóval ha a gyerek felismeri a veszélyt akkor önerőből hogy áll meg hirtelen? Egyébként a bicikli kialakítása sem hétköznapi mert nagyon rövid az a cső amibe a nyeregcső belemegy így a szerkezet a nyeregcsőre van erősítve.Sok biciklinél jóval hosszabb ez a cső és nem fog elérni a kerékhez a fék ha a nyeregcsőre rögzítjük.
Jah akkor ráhúzzuk a vázcsőre? Azon meg heggesztett fül szokott lenni amivel rögzítjük a nyeregcsövet,az meg nemigen fér át a szerkezeten.

Megelevenednek a világ legismertebb festményei
Mekfly | 2014.01.19. 11:09:28A háttérzene zseniális! imádom az ilyet

Ilyen egy baleset, amikor tudod, hogy meghalsz
- Haver, sajnálom! Azt hittem lesz időm kifordulni.
- Kitetted az orrát, nincs időm megállni.
- Ugyan haver, ez csak egy apró hiba volt.
- Tudom, ha talán lassabban jövök, de...
- Kérlek! A fiam ott ül hátul!
- ...túl gyors voltam. Sajnálom.bungle | 2015.10.20. 16:47:07Településen kívül kötelező csak.

Szirmai Márton filmje lett a közönségdíjas az idei Rákospalotai Rövidfilmszemlén.
Idén egy új kategória, a középosztály tagjai is megmérettethetik magukat a MINIMÁL döntőjében. Izguljuk újra együtt a verseny legizgalmasabb pillanatait! Jolánban a magyarok hite! Igazi világklasszis születhet!Turmion Kätilöt | 2013.11.19. 15:42:18Nagyon igényes alkotás, de valahol kib****ul elkeserítő.

Gyerek kell a könnyebb élethez
Drágább lett az élelmiszer, a közlekedés, és az energiáért is többet kell fizetni, mint három éve, a rezsicsökkentéstől függetlenül. Azokban a háztartásokban, ahol több gyereket nevelnek, a jövedelem növekedése az inflációt meghaladó mértékű volt, a gyerektelen háztartásoknak azonban kevesebb pénzük marad.Mec | 2013.10.10. 17:23:01Két bruttó 800 ezres fizu kell, nem három gyerek!

A macska bosszúja. ;)
Nas | 2013.10.06. 09:38:34Nem olvastam végig a beszélgetést, a saját véleményemet írtam le. Viszont nem szimpatikus, ahogy Purple-lel viselkedsz.

Mercedes-Benz Werbung 2013
Teomoart | 2013.08.27. 22:18:40Neeeeeee! Neeeeeeeee! X-D Ez hatalmas! :D










Eleve pl. az az ország, amelyiknek van tengerkapcsolata, alapból előnyben van a kontinens belsejében lévőkkel szemben, amit a legtöbb ki is használt / használ ma is (nyilván). Vagy ott van például Szaúd-Arábia, ahol pár évtizeddel ezelőtt még az ókori, nomád szinten élt a társadalom, aztán az olajkincsek feltárásával szuperszonikus sebességgel modernizálódtak, és nőtt az életszínvonal - és nem azért, mert gyökeresen megváltozott volna azalatt a pár év alatt az emberek mentalitása...(vannak is ebből problémák, feszültségek). Szóval nem minden a hozzáállás, sajnos.
"Mindezzel azt akarom mondani, hogy egy nemzet jóléte nem a multban, hanem a jelenben leledzik, illetve a jó döntések és a hatékonyság ami meghozza gyúmölcsét."
Oké. Viszont nincs olyan, hogy egyik napról a másikra tiszta lappal lehet indulni, a történelmi előzmények kinek sajnálatára, kinek szerencséjére befolyásolják a jelent is. A múltbeli történések rányomják a bélyegüket a jelen lehetőségeire, az ország megítélésére, státuszára, gazdasági állapotára, kereskedelmi és diplomáciai kapcsolataira, az emberek gondolkodásmódjára, stb. is. Ezzel nem azt mondom, hogy egy "terhelt" múlttal rendelkező ország nem tud felemelkedni, csak sokkal nehezebb neki. Persze az már a jelen emberein múlik, hogy ki hogyan sáfárkodik a lehetőségeivel, örökségével. De azért ha már van egy kis minimális esze valakinek, akkor gazdag szülők gyerekeként mégiscsak könnyebben boldogul, mint egy szegény családból származó, örökség és kapcsolatok nélküli...