Tanulságos parkour esés videó. A legizgalmasabb a videóban az, hogy tudod, hogy le fog esni, de azt nem, hogy mikor. A legrosszabb pedig a szenvedését látni, hallgatni.Tomi Demo | 2015.09.13. 22:21:25Gopro... Be a hero... Hülyefasz...
„Nem győztem várni a liftre!” ;)
vadonka | 2015.07.08. 13:49:19Sose fogom megérteni miért jó ez, hogy az életükkel játszanak az emberek.

Jól jöhet még ez a technika, ha idő előtt hazaér a férj... ;)
dettybee | 2015.01.21. 15:24:20A "bakiparádé" kicsit véres..

Újabb „beugratós” legénybúcsú
Inkább Izélt volna szorgalmasan, akkor ő is láthatta volna már itt ezt a videót! ;) Az „operatőrnek” meg ezt a videót ajánlanám...lilaflexninja | 2014.11.11. 10:28:02Sose vennének rá, hogy bekötött szemmel bándzsizzak. Még nyitott szemmel se biztos.

Bázisugrás ernyő nélkül :)
jackherer77 | 2014.11.06. 08:11:43Elsőre úgy olvastam: lúdbőr.
Amúgy meg ezért mondják buta liba: már az elején a fejére esik - így később eszébe se jut, hogy a csőrében is lehozhatná szerencsétlen pipét...

Ha izzadsz a Lotusban, használj Rexonát! ;)

Lecsúsznál a világ legmagasabb csúszdáján?
vnyoc | 2014.07.08. 20:08:12Le bizony.

A világ első bázisugró kutyája
A fenti felvétel eléggé megosztotta a nézőközönséget állatkínzás szempontjából. Kíváncsi vagyok, ti milyen véleménnyel vagytok róla?rivaul | 2014.05.30. 08:14:10A végén az öröm nem tudom hogy a gazdinak, az ugrásnak vagy a földet érésnek szól igazából :)

Ugrómókusok a Burj Khalifa körül :)
sergi | 2014.04.26. 13:21:44Igy könnyü,ejtőernyővel én is megcsinálom.

Kutyakiképzés - Jumpy kutya újratöltve :)
norbertvincze | 2014.03.29. 01:19:30fáradalmas munkájuk van benne:))









