
„Én azért nem hatódtam meg, mert annyira meghatódott a műsorvezetőnő, hogy már zavart... Ez iszonyat volt!... Ott lettem volna, izé, mikrofonnak megnyomom a köhögő gombját, két pofon, és elengedem, na, most beszélhet...” (a felvétel itt hallható)
Bochkor Gábor egy hét után kért elnézést Horváth Marianntól.
Mi a véleményetek Bochkor beszólásáról?debo | 2012.08.08. 22:06:36milyen igazad van... csak rád(tok) vonatkozólag! :Ð puszi édes :*
Egér a pácban...
...sózzuk, borsozzuk, friss kakukkfűvel bolondítjuk.Dmckayals | 2012.07.01. 21:37:34Az nem a macska? :P

Láb nélkül mászta meg a Kilimandzsárót
7sleeper | 2012.06.27. 19:12:39:-DD
halkabban Télapó, még a végén rájön a Télanyó,
hogy nem a déli féltekén húzatod az igát
a manókkal, meg a rénszarvasokkal
sőt nélküle izélsz
;-D

Kicsi a bors (főleg az őrült), de négerős!
Tomi Demo | 2012.06.19. 18:52:52Ez most ez mi ez ???

Senki nem hiszi el a kislányoknak, hogy ikrek
Ravennë | 2012.04.10. 11:15:52Én ezt genetikának nevezném. Látom nem figyeltél oda biológián, mikor az öröklődésről tanultatok...
Már miért ne lenne lehetséges? Pláne, ha megnézzük a szülőket, nem tipikus fekete külsejű pár. A cikk is írja, hogy van a szülők között fehér, de enélkül is látszik az arcvonásaikon. Szóval ne legyél paraszt, inkább gondolkozz.

Pöcsösbácsi - a legújabb mém.
Nusihusi | 2012.01.08. 01:29:01Ez de ciki, baker!XD

Habos hó? Bálnatakony? Esetleg Masanobu Sato újabb rekordja? ;)
Anthraxia | 2012.01.02. 20:17:459gag oldalán volt a "No Fap December" (fap=maszturbáció angoloknál/amerikaiaknál aki esetleg nem tudná)
És ott volt ez a video azt hiszem kirakva azzal a szöveggel, hogy "After No fap December".

Politikai botrány van Romániában. A magyar és a székely himnuszt énekelte a teljes "román" válogatott.

Dennis Storm és Valerio Zeno, a holland BNN televízió két riportere annyira szereti egymást, hogy megkóstolták egymás húsát. ;)
yushuf | 2011.12.21. 12:30:58Lassan az RTL-en, a legnagyobb nézettség reményében Ördög Nórika megkóstolja Balázs heréit.

Ez jól fején találta a szöget!
Magyar cikk: Százas szöggel csillapítja fejfájásátKampec | 2011.12.15. 10:34:14"It might be dangerous, but he does have a point." :DDD









