
Budapesti szmogriadó gépjárműforgalom korlátozással
2017. január 23-án, hétfő reggel 6 órától Budapest közigazgatási területén tilos azzal a gépjárművel közlekedni, amelynek forgalmi engedélyében a környezetvédelmi osztályt jelölő kód: 0; 1; 2; 3; 4, vagy amelyek forgalmi engedélye nem tartalmaz környezetvédelmi osztályt jelölő kódot. A szmogriadó riasztási fokozatának elrendelésekor a gépjárműforgalmat korlátozó intézkedések betartását a rendőrség ellenőrzi, az elrendelt korlátozás megszegőivel szemben százötvenezer forintig terjedő bírságot szabhat ki.Traveller_x | 2017.01.25. 19:18:51Biztosan nem jött be nekik a rezsicsökkentés, és további csökkentést eszközölnek, a hó végi éhendöglést megelőzvén. Hidd el tüzelnének szivesen fával, ha lenne miből megvenni. Hiába na, az olimpia áldozatot kíván....
A PPAP énekese újabb dalocskával bünteti a népet
Ravennë | 2017.01.10. 14:00:39Hát ez valami förtelmesen semmilyen. A másiknak a dallama legalább fülbemászó volt.

Egy bunkó parkoló méltó büntetést kapott

Egy térkép arról, hogy hol nem kell enni
A leírásokban van néhány érdekes.Demente | 2017.01.02. 14:59:22Kiskőrösön? Soltvadkerti borásztól lakodalomhoz vásárolt bort nagy tételben, csak úgy adta el a gazda, ha a lakodalom napján eljön és megnézi azt!

Ettől a nagyitól senki sem lophatja el a fagyott csirkefarhátat büntetlenül!
cila | 2016.12.01. 17:59:18Ha sok időd van, időpocsékolás ilyesmit nézni. Ha, viszont kevés, elmegy. :)
A néni mlékeztet a volt földrajz tanárnőmre, akitől (sosem felejtem el) 15 körmöst kaptam mutatópálcával, mert pisszenni mertem, pedig még el se ért a mutatójával Japánig.

Mai bünti: Little Big - Hateful Love
Lewy | 2016.08.24. 21:27:56olyan hintalovat tudok rendelni a netről? :D

Igen kemény büntit találtunk
Drake Hotline Bling száma magyarul, egy mutáló hangú kamasz srác előadásában.
Kiváló a kommunikációja

Lekapcsolták a világ legnagyobb torrent oldalát
Bűn lenne a felhasználók részéről is a torrentezés? Az ebből hasznot húzókat büntetnétek csak? Mi a ti véleményetek témában?justil | 2016.07.24. 21:13:54Mivel a grafikont én posztoltam, és nem vagyok értelmi fogyatékos, nyilván tudom, hogy nem csak az van, de egy 90%-os piaci részesedés mellett szerintem felesleges szőrszálhasogatni: a windows abszolút egyeduralkodó az asztali/végfelhasználói szegmensben.
Az, hogy ez most jó vagy sem, más kérdés. Böngészni meg szöveget szerkeszteni szerintem akkor már inkább egy tablet, utóbbi művelethez valami tartóval és külső billentyűzettel, bár van aki még erre is rácáfol, és nem csak tud, de szeret is virtuális billentyűzettel sokat pötyögni.
A linuxot én nem szeretem, soha nem szerettem, pedig informatikus vagyok, tehát egyeseknek egyenesen szentségtörés lehet, amit gondolok. Mindenesetre nem akarok egy milliószor lerágott csont windows vs linux, sem egy mac vs pc vitát gerjeszteni, csak bungle hozzászólására reagáltam. Igen, van más is a windowson túl, de kb elhanyagolható mértékben.

Újabb instant karma gyűjtemény
watchup | 2016.07.21. 09:31:36Petra te vagy az? :)









